Linie jako dominantní model

Datum: 3.12.2010
obrázek
Přední český výrobce kuchyňského nábytku Koryna přispívá k rozvoji nových nábytkových trendů. Pod heslem jednoduše bez úchytek vznikl dominantní model nové kolekce nesoucí název Linie.

Designově čisté řešení

Otevírání dvířek a zásuvek je konstrukčně řešeno zešikmením čelních ploch, kde vzniká prostor pro ruce, které nábytek otevírají. Rovněž všechny koncové svislé hrany skříněk jsou řešené tak, že dvířka, případně čela zásuvek navazují na hranu skříněk pod úhlem 45 stupňů. Toto naprosto jedinečné řešení vyvinuté firemními designéry vyniká především stylovou čistotou a dokonalým řemeslným zpracováním. To je u takto konstrukčně náročného nábytku nezbytnou podmínkou. Model Linie patří do exkluzivní kolekce Koryny a je možné si jej zakoupit ve více než 150 odstínech lakovaných předních ploch, případně v kombinaci s přírodní dýhou v provedení americký ořech, wenge, bělený dub, oliva a další.

Ložnice s koupelnami v jednotném duchu

Novinky do obývacích pokojů, ložnic, koupelen i předsíní představil letos jinak tradiční výrobce kvalitních českých kuchyní Koryna. V zlomovém roce 2010 se tak Koryna připojila ke stále aktuálnímu trendu propojování kuchyní a obývacích prostor nebo také ložnic s koupelnami. Vytvořila proto kolekci nábytku se shodným vzhledem, která tyto prostory může propojit také designově a opticky. Praktickou novinkou Koryny je ale i tzv. bezúchytkové ovládání dvířek.

Až 90 procent nově postavených bytů dnes má propojený prostor kuchyně a obývacího pokoje. Současný trend požadavků zákazníků potvrzují všichni největší developeři, mj. Skanska a.s., CENTRAL GROUP a.s., FINEP CZ a.s. a Trigema a.s. Co tedy letos nového Koryna přinesla do ostatních částí bytů než je tradiční kuchyňský nábytek?

Spojují kuchyně s obývacími pokoji

Obývací stěny jsou modulárním systémem skřínek, který je vyráběn individuálně ve všech variantách, které korespondují s provedeními kuchyňského nábytku, ať už stávajícího či v tomto roce teprve uváděného na trh. Dosáhne se tak jednotného designu s kuchyní pro celý prostor.

Nábytek do obývacích pokojů má možnost vestavění elektroniky. Sleduje rovněž stejné trendy jako kuchyňský nábytek. Jde mimo jiné o „bezúchytkové ovládání“. Úchytky jsou nahrazovány mechanickými i elektronickými systémy otevírání zásuvek a dveří. Koryna již nyní nabízí toto řešení u kuchyní a postupně během letošního roku i u nábytku do obývacích pokojů.

Vestavěné skříně jako samostatný prvek

Novinkou jsou i vestavěné skříně ve čtyřech možných konstrukcích. Jde o samostatný prvek, který je možné použít kamkoliv, nejčastěji do ložnic, předsíní a obývacích pokojů. Opět využívá stejnou škálu stovek možných provedení, tedy materiálu, barev i struktury, jako kuchyňský či koupelnový nábytek Koryna. Pro individuální zakázky výroby skříní je k dispozici i nový software pro vizualizaci skříní.

 

Zdravé EGO v kuchyni

Další novinkou z designérské dílny Koryny je model Ikaros ve zbrusu nových provedeních EGO a dub. Ty navazují na prodejní úspěchy z let 2008 a 2009.

„Chtěli jsme českým zákazníkům nabídnout opravdu „trendy“ provedení, které se ve světě prodává od začátku letošního roku a patří mezi špičku“, říká hlavní designér společnosti Koryna ing. Karel Otrhálek. Na základě pečlivého výběru Koryna rozšířila nabídku modelu Ikaros o provedení černá EGO, bílá EGO, béžová EGO, dub hnědý a dub šedý. Ikaros je dokonalým spojením designu a zajímavé ceny.

Diamantové vaření

Poslední novinkou v oblasti kuchyní je model Kelly, který vznikl ve spolupráci s rakouským dodavatelem materiálu. Tento si svým vzhledem nijak nezadá s lakovaným provedením a přitom cenově zůstává na úrovni fóliových kuchyní. Jedná se o letošní novinku, kde zákazník může vybírat z osmnácti odstínů předních ploch v dokonalém provedení vysokého lesku. Kelly bude svým zpracováním a kvalitou povrchu dvířek zářit ve vaší kuchyni jako diamant. Přijďte se podívat na nová řešení, nové materiály a nechejte se okouzlit nejnovějšími trendy, jejichž je Koryna nositelem. Více na www.koryna.cz 

Text: (pr)

Foto: archiv firmy Koryna 

Na podzim uvařte novou kuchyni, na Vánoce kapra !

Sníte už nějaký ten čas o nové kuchyni? Chtěli byste vařit v novém? Pak právě teď máte jedinečnou příležitost, když zkusíte své štěstí v soutěži o novou kuchyni od Koryny!

Současným trendem výstavby rodinných domů a bytů je propojování kuchyně, jídelny a obývacího pokoje do jednoho otevřeného společenského prostoru. Koryna, jeden z největších výrobců kuchyňského nábytku v ČR, se rozhodla rozšířit svou nabídku o novou řadu šatních skříní a nábytku do koupelen a obývacích pokojů. Designově tak dokáže celý prostor dokonale sladit a výsledkem je skvěle vypadající interiér. Ale vás nyní zajímá hlavně kuchyň, tak vězte, že je Koryna nabízí ve stovkách různých provedení! Vybrat si můžete i z mnoha materiálů: lamino, PVC fólie, ABS fólie, dýha, masivní dřevo či lak. To vše s použitím špičkového kování německého výrobce Hettich, který garantuje dlouholetou životnost všech svých výrobků.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaký rozměr má váš byt?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne