PANEL PLUS SPECIÁL PODZIM plný nápadů

Datum: 19.11.2010
obrázek
Listí padá ze stromů, což je neklamnou známkou toho, že opět nastal podzim. A s ním neomylně přichází další vydání časopisu PANEL PLUS SPECIÁL. Jaké jsou nové trendy bydlení, co nového se objevilo na trhu, jak si poradit s malým prostorem koupelny, jak nejlépe zařídit novou kuchyň? Jaké novinky v nábytkářském průmyslu byly představeny na veletrhu v Miláně? To je jenom malá část otázek, na které naleznete odpovědi v tomto podzimním vydání.

Od jarního vydání našeho speciálu jsme shromažďovali informace, půdorysy a ukázky realizací, vztahující se k modernizacím nejen bytů, ale i panelových domů.
Tak třeba koupelny. Stále mnoho bytů má ale zásadní rekonstrukci koupelny ještě před sebou. Varianty nových řešení vám určitě pomohou v hledání té nejlepší podoby vašeho relaxačního prostoru. Zdravý a kvalitní spánek je snad největším darem, kterým bylo lidstvo obdařeno. Spánkem strávíme při průměrné délce života 70 let asi 176 400 hodin, to je 7 350 dní, což je podtrženo a sečteno 25 let života. A proto opravdu stojí za to, pořídit si postel a matraci na míru.
Jak nejlépe zařídit panelový byt se dozvíte z dalšího pokračování v rubrice Proměny bytu, které pro vás připravila bytová návrhářka Kateřina Mlejnková.
Pozornost si jistě zaslouží Nová Valcha, což je bytový komplex, který představujeme v rubrice Další typy bydlení.To jsou opravdu jenom malé střípky z velké mozaiky informací, tipů a rad, které jsme pro vás na osmdesáti stranách připravili. Pro poučení, inspiraci i praktické využití při rekostrukcích vašich bytů.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne