Královská Vyhlídka

Datum: 18.10.2010
obrázek
Klidná atmosféra lázeňských kolonád, parků a okolních lesů jsou důvodem, proč se Karlovy Vary staly vyhledávaným místem k bydlení. V lázeňském centru Karlových Varů se nachází bytový projekt s romantickým názvem Rezidence Královská Vyhlídka. Architektonicky zajímavě řešený bytový komplex poskytuje krásné bydlení v moderních bytech, a to uprostřed karlovarských pamětihodností a promenád. Luxusní rezidence se nachází v klidné Libušině ulici, poblíž známého lázeňského hotelu Imperial.

K nejkrásnějším městům České republiky bezpochyby můžeme počítat Karlovy Vary. Největší české lázeňské město bylo začátkem 19. století jedním z nejvýznamnějších lázeňských měst Evropy. Karlovy Vary jsou pověstné svými kolonádami, bohatými možnostmi léčebných procedur a nesčetným počtem historických památek. Světoznámý je bylinný likér Becherovka, Karlovarské oplatky, sklo Moser nebo karlovarský porcelán Thun.

Vše v jednom

Nový rezidenční projekt Královská Vyhlídka je tvořen dvěma budovami s 50 moderně řešenými jednotkami o rozloze od 51 m2 do 148 m2 a disponuje vlastní recepcí v přízemí domu. Recepce bude obyvatelům rezidence poskytovat komplexní služby.

Každá jednotka má k dispozici garážové stání a sklepní kóji v podzemním podlaží domu. Většina bytových jednotek má k dispozici balkon nebo terasu, umožňující příjemný odpočinek na čerstvém vzduchu s neopakovatelným výhledem.

Nadstandardní vybavení

Všechny bytové jednotky jsou provedeny za použití kvalitních materiálů a moderních technologií. K jejich přednostem patří i nadstandardní vybavení jako jsou dřevěné parkety od švédského výrobce Kährs, které do projektu dodala společnost Kratochvíl parket profi, obklady a dlažba nejvyšších kvalit, podlahové přitápění koupelen, dřevěná eurookna, sanitární keramika značky Laufen a vodovodní baterie Gröhe.

Důležité jsou i bezpečnostní prvky jako domovní videotelefony a kamerový systém. U vybraných jednotek je k dispozici klimatizace, instalace elektronického zabezpečovacího systému a předokenních rolet nebo žaluzií. Součástí některých jednotek je i příprava pro krb.

Ideální místo

Bytový projekt Královská Vyhlídka je výhodný svojí vynikající polohou ve středu města, která umožňuje pěší dostupnost centra Karlových Varů i nedaleké přírody. Zároveň poskytuje snadný a rychlý přístup na hlavní komunikaci spojující Karlovy Vary a Prahu. Díky vynikající poloze ve středu města, projekt umožňuje pěší dostupnost do samého centra Karlových Varů i nedaleké přírody. Ze zastávek MHD Libušina a Lanovka Imperial jezdí do centra autobusy č. 2, 7 a 13. Autobusové nádraží Karlovy Vary se nachází ve vzdálenosti 5 km, letiště je vzdálené 10 km, vlakové nádraží 2 km.

Romantika i adrenalin

Oba dva domy tohoto luxusního bydlení v Karlových Varech byly úspěšně zkolaudovány na jaře tohoto roku. Okolí rezidence Královská Vyhlídka, která se nachází nedaleko hotelu Imperial, nabízí majitelům všech bytů klidnou přírodu, procházky v lázeňských parcích a na kolonádách či romantické centrum historického města. Zájemci o sport najdou své vyžití na golfových hřištích, tenisových kurtech či v nedalekých lyžařských střediscích.

Text: (un)

Foto: archiv redakce

Lokalita: Karlovy Vary

Investor: SATPO Development, s.r.o.

Stavební firma: Skanska CZ a.s.

Počet jednotek: 50 bytů s balkonem nebo terasou

Dokončení: jaro 2010

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne