Pragointeriér - Inspirace pro moderní bydlení

Datum: 15.08.2008
obrázek
Pro všechny, kteří se chystají stavět, rekonstruovat či se zajímají o nejnovější trendy moderního bydlení je určen veletrh Pragointerier Living Fair na pražském výstavišti v Holešovicích. Ve dnech 4. – 7. září se na výstavišti představí naši i zahraniční výrobci nábytku, bytového textilu, podlahovin, svítidel a bytových doplňků.

Mezi novinky letošního ročníku veletrhu bude patřit Den bytového architekta. Návštěvníci zde získají zdarma informace o možnostech designového sladění výrobků při zařizování interiéru v rámci projektu Umíme dělat domov. Během dne se zájemci budou moci zúčastnit i odborné přednášky o projektu, na kterém se podílí řada významných firem jako např. Sapeli, Hanák nábytek, Tikkurila a řada dalších. Veletrh bude mít bohatý doprovodný program. Vystavovatelé budou soutěžit o nejlepší expozici, již tradicí se stala odborná soutěž dekoratérů Okno a styl, vyhlášená je i soutěž o nejlepší exponát v rámci Salonu novinek a designu, s názvem GRAND PRIX. Přihlášené soutěžní exponáty budou vystaveny v rámci veletrhu.

Průmyslový palác zaplní pokojový nábytek, nábytek do kuchyní, koupelen či nábytek určený speciálně do dětských pokojů. Orientální příchuť budou mít expozice stylového nábytku z Indonésie a Thajska. Na venkovní ploše bude vystaven zahradní nábytek dále také karavany vybavené nábytkem či mobilní dům. Ve výtvarné sekci ART.EU budou moci návštěvníci vidět designové exponáty kovových soch či si zakoupit originály obrazů a grafik.

Pro návštěvníky budou po celou dobu trvání veletrhu připraveny akční nabídky a veletržní ceny. Výstaviště bude pro návštěvníky otevřeno od čtvrtka do soboty. Otevírací doba je od 10.00 do 18.00 hodin, v neděli od 10.00 do 17.00 hodin.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne