Nejmenší a nejtenčí Gigaset SL400

Datum: 29.7.2010
obrázek
Nejmenší a nejtenčí telefon Gigaset SL400 přišel na český trh. Rám a klávesnice z pravého kovu, velmi snadné ovládání, barevný displej, handsfree provoz, vibrační alarm, technologie ECO DECT, rozhraní Bluetooth a Mini-USB uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Vysoce kvalitní funkční design produktu ve spojení s novou koncepcí menu a zvuku přesvědčil i porotu iF, která telefonu udělila ocenění iF design award.

 

Kovová klávesnice je vzhledem ke kompaktnosti telefonu překvapivě veliká, obsahuje přesný bod tlaku a společně s barevným, 1,8 palcovým TFT displejem zajišťuje jednoduchost ovládání. Gigaset SL400 samozřejmě nabízí vynikající handsfree provoz se čtyřmi různými profily, pěti úrovněmi hlasitosti a novými polyfonickými vyzváněcími tóny. Mezi další funkce patří vibrační alarm a SMS.

SL400, model optimalizovaný pro přehlednou správu kontaktů, zvládá až 500 záznamů, každý z nich se třemi telefonními čísly, emailovými adresami a informací o narozeninách. Jednotlivým kontaktům je také možno přiřadit fotografie a vyzváněcí tóny. Integrovaný kalendář uživatele upozorňuje na důležitá data a schůzky. Rozhraní Bluetooth a Mini-USB port pro datový kabel na spodní části přístroje umožňují připojení k PC nebo náhlavní soupravě. Software QuickSync, který je dostupný pro počítače se systémem Windows i Mac je možné bezplatně stáhnout na adrese www.gigasets.cz a lze ho použít k synchronizaci kontaktních údajů a nahrávání fotografii a zvuků na telefon.

V pohotovostním režimu může displej zobrazovat analogové hodiny, spořič sestávající z předem definovaných obrázků nebo uživatelových vlastních fotografií, které je rovněž možné zobrazovat jako prezentaci.

Gigaset SL400 je energeticky účinný, vyzařuje nízkou dávku radiace a díky technologii ECO DECT splňuje nejvyšší požadavky kladené na technologii šetrnou k životnímu prostředí. V pohotovostním stavu je telefon zcela bez radiace díky režimu ECO Plus. Je-li aktivován režim ECO, sníží se radiace během volání o 80 procent. Součástí této koncepce je také energeticky úsporné napájení a účinné využití energie lithium-iontové baterie, díky němuž lze hovořit až 14 hodin a telefon v pohotovostním režimu udržet až 230 hodin.

Nabíječka je oddělena od základny, a tak mohou uživatelé přístroj Gigaset SL400 ukládat tam, kde chtějí. Systém lze rozšířit až na šest sluchátek. Telefon je již v prodeji od dubna, orientační doporučená cena je 3 570 Kč vč. DPH.

 

Text: Aleš Kacl

Foto: archiv firmy Gigaset Siemens

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne