Rekonstrukce koupelny zadarmo

Datum: 26.7.2010
obrázek
Za rekonstrukci koupelny není nutné vždy platit. Potvrdit by to mohli třeba výherci soutěže Koupelna roku, kterou každoročně pořádá společnost SIKO KOUPELNY. Pro výhru není potřeba překonávat nepřekonatelné. Stačí málo. Nakoupit alespoň obklady a dlažbu v kterékoli prodejně SIKO KOUPELNY a poté vybudovat co nekrásnější a funkční koupelnu. A takovou chceme mít přece všichni. Výsledek snahy stačí nafotit, poslat a pak už jen čekat, jestli dorazí příjemné zprávy.

Každý rok se v soutěži Koupelna roku usměje štěstí na tři výherce, kterým společnost vyplatí jimi vynaložené prostředky na rekonstrukci koupelny až do výše 110.000 Kč. Výherce vybere odborná porota složená ze zástupců časopisů o rezidenčním bydlení a společnosti SIKO KOUPELNY. V ročníku 2009 se soutěžilo v těchto kategoriích: Koupelna roku 2009, Malá koupelna do 4 m2 a Rozmanité Via Veneto. Do třetí kategorie patřily ty koupelny, které byly obloženy obklady z pestré nabídky sérií Via Veneto.

Již šestý ročník

Každoroční popularitu soutěže dokládá nejen to, že poslední ročník byl již šestý v pořadí, ale také vysoký počet přihlášených - 412. Soutěž tradičně vrcholí na začátku roku, pro zařazení do ní je nutné rekonstruovat koupelnu v období zhruba jedenácti měsíců před uzávěrkou přihlášek. Přesné podmínky se zájemci dozví v kterékoli prodejně, v katalogu nebo je naleznou na stránkách SIKO KOUPELNY.

Musíte doložit prodejní doklad

Pro zařazení do soutěže není nutné mnoho. Nezbytnou podmínkou ale je, kromě již zmíněných obkladů a dlažby ze sortimentu SIKO KOUPELNY, doložit koupi kopií prodejního dokladu. Ten se odešle spolu s fotografiemi nové podoby koupelny a vyplněnou přihláškou písemně či elektronicky do konce kalendářního roku. Účastníci navíc mohou svou koupelnu, pokud splňuje předepsané parametry, přihlásit i do více kategorií. Kromě fotografií po realizaci jsou vítány také fotografie původního stavu a průběhu rekonstrukce či realizace.

Vyhrává ten, kdo nejlépe splní hodnotící kritéria. Porota klade největší důraz na celkovou dispozici koupelny, skladbu obkladů a dlažeb, ale i na celkový estetický dojem, případně na to, jak se soutěžící umí vypořádat s malým prostorem koupelny.

 

 

A na koho se usmálo štěstí?

V kategorii Koupelna roku 2009 zvítězil mladý pár z Moravských Budějovic. Porotu zaujalo celkové řešení poměrně malého prostoru, do kterého se majitelům povedlo umístit vanu, sprchový kout, umyvadlo, otopný žebřík a dokonce i malou závěsnou skříňku na ukládání nezbytných drobností. Pavla Tesařová s Alešem Buličkou zahalili svou koupelnu do elegantní, nadčasové bílé a šedé série Kaleydos. Jako zajímavý kontrast použili černé obklady v prostoru sprchového koutu. Nakupovali ve znojemské prodejně SIKO KOUPELNY a dobrému výsledku napomohlo i to, že si zde nechali grafiky vytvořit 3D vizualizace. „Získali jsme tak hned na začátku dokonalou představu o tom, jak bude naše budoucí koupelna skutečně vypadat,“ s úsměvem konstatuje Pavla Tesařová. „V obchodě nás kromě obkladů a dlažby zaujala rovněž vana a umyvadlo Avocado, které se hodí do malých prostor, dále baterie Esmai a Hansgrohe, otopný žebřík Thermal Trend i sprchové dveře Top Glass, takže jsme vlastně v SIKO KOUPELNY pořídili veškeré vybavení. Výhra nás moc potěšila a koupíme si za ni vysněnou zahrádku.“

Další výhra do Slaného

Prostor malé koupelny nejlépe vyřešili manželé Martinkovi ze Slaného a zvítězili tak v kategorii Malá koupelna do 4 m². U poroty zabodovali zejména příjemnou kombinací obkladů ze série Matte a dlažbou Cromata. Základ koupelny tvoří bílá barva, kterou manželé vhodně doplnili tmavěoranžovými skleněnými listelami a mozaikou v horizontálních liniích. Při rekonstrukci připojili ke koupelně původně samostatné WC, čímž prostor zvětšili. Závěsnou klozetovou mísu Compact umně skryli za vyzděnou přepážku. Vanu doplnili sprchovou zástěnou Ravak a i v malé koupelně se tak mohou komfortně sprchovat. Celkový dojem dotváří elegantní baterie série Esmai a sprchový set Hansgrohe. Manželé mohou díky vyhraným penězům ve zútulňování svého bytu pokračovat. Další na řadě je podle pana Martinka obývací pokoj a vstupní dveře bytu.

Rozmanité Via Veneto

Ocenění Rozmanité Via Veneto, tedy cenu za koupelnu složenou z obkladů série Via Veneto, obdržela Marie Bízková z Blatné. „Přítel se pro tyto obklady nadchnul právě pro jejich pestrost a širokou nabídku barev. Dlouho nám pak trvalo, než jsme se dokázali rozhodnout pro konečnou podobu,“ říká slečna Bízková. Nakonec z množství barevných kombinací zvolili červenou, hnědou a bílou variantu. Barvy v koupelně se jim podařilo s citem nakombinovat, což porota ocenila a rozhodla o jejich vítězství.

Nový ročník soutěže

Nový ročník soutěže je již v běhu. Kategorie jsou: Koupelna roku 2010, Malá koupelna do 4 m2 a Rozmanité Via Veneto. Přihlásit se může každý, kdo v období od 1. 11. 2009 do 31. 10. 2010 bude rekonstruovat koupelnu a splní nastavené podmínky. Přihlášku a podrobná pravidla najdou zájemci na stránkách společnosti www.siko.cz.

 

Text: (uh)

Foto: archiv společnosti SIKO koupelny

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne