Týden cvičení zdarma a soutěž o členství v Countours fitness

Datum: 22.6.2010
obrázek
Určitě to všechny znáte. Práce, rodina, nákupy... kde si v tom shonu najít čas a chuť ještě na zlepšení postavy a kondice? Contours má pro vás velmi elegantní řešení. Speciální posilovna jen pro ženy nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste se udržely v kondici, odreagovaly se a měly lepší náladu. Intenzivní cvičení založené na kruhovém tréninku vám zabere jen třicet minut a výsledky na sobě uvidíte velmi brzy.

Pro čtenářky PANEL PLUS nyní akce týden cvičení zdarma, včetně zaškolení od trenérky. Pro využití týdne zdarma se prosím telefonicky objednejte a uveďte heslo „PANEL PLUS“.

pobočky:

Fitness centrum Contours Praha 5
Na Zatlance 4
150 00 Praha 5
Tel.: 773 270 420
www.contours.cz

Fitness centrum Contours Praha 6
Bělohorská 126 /197
169 00 Praha 6
Tel.: 775 420 940
www.contours.cz

Zúčastněte se předplatitelské soutěže! Objednáte-li si předplatné časopisu PANEL PLUS do 16. července 2010 a zodpovíte soutěžní otázku: V kolik hodin se ve všední den otevírá pobočka na Smíchově? Zařadíme vás automaticky do soutěže. Dvacet z vás získá měsíční členství v hodnotě 1 800 Kč, pro jednu výherkyni je připraveno tříměsíční členství v hodnotě 2 990 Kč. Správné odpovědi zasílejte na soutez@panelplus.cz. Odpověď hledejte na www.contours.cz.

Contours - to je fitness trochu jinak, systém cvičení s vlastní trenérkou určený výhradně pro ženy. Pro ženy bez ohledu na věk, hmotnost a kondici. Cvičení může trvat jen 30 minut včetně zahřátí a střečinku (2 okruhy), cvičit však můžete jak dlouho chcete a přijít můžete kdykoli bez plánování a objednávání (s vyjímkou první návštěvy fitness Contours, na tu je třeba se objednat telefonicky). Stroje a aerobní stanoviště jsou vyvinuty speciálně pro ženy a každá rychle pochopí, jak je používat.

S ohledem na vaši kondici a případná zdravotní omezení s vámi vypracuje plán cvičení naše zkušená trenérka, která je vám k dispozici po celou dobu vaší návštěvy. Nabízíme vám útulné komorní prostředí a ryze ženskou společnost při plnění vašich cílů.

Contours vám pomůže zhubnout, zlepšit kondici a zpevnit zdraví a uvidíte, že s tím přijde také lepší nálada, vyšší sebevědomí a snadnější zdolávání každodenních překážek. Přijďte doplnit své venkovní aktivity.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne