Splňte si své sny v největším koupelnovém studiu

Datum: 26.5.2010
obrázek
Projít se po koupelně luxusního historického hotelu či spočinout ve stylové vaně na míru od předních světových designerů mohou lidé, kteří navštíví koupelnové studio Richter+Frenzel v Praze 9. Nové koupelnové studio je největší v republice a nabízí vše potřebné k vybavení sanitárních místností bytů a domů v rozmanitých stylech a cenových variantách.

Celou koupelnu s vybranou keramikou, sprchovým koutem či vanou, masážním systémem, nábytkem a vhodnými doplňky dle vlastních představ a za odborné asistence si mohou zákazníci sestavit a vyzkoušet přímo na místě.

Krok před konkurencí

Zákazníci koupelnového studia Richter + Frenzel mají oproti jiným značnou výhodu. Nemusejí si totiž své představy o podobě nové koupelny nosit pouze v hlavách nebo na papíře, ale mohou je doslova zhmotnit za pomoci jedinečného systému „reality“. Tento systém umožňuje během několika okamžiků vytvořit reálný prostor koupelny a vybavit ho vybranými prvky a doplňky dle vlastních představ. Technologii „reality“ si společnost přivezla z Německa, kde má své sídlo a kde si ji nechala také patentovat.

Designová rešení

V „reality koutě“, jak je tato unikátní technologie také nazývána, si mohou zájemci vyzkoušet a osahat různá prostorová i designová řešení, o kterých se mohou navíc poradit s přítomnými odborníky. Společnost Richter + Frenzel nabízí 52 původních koupelnových sestav v různých stylech a cenových hladinách, které je možné různě kombinovat. V koupelnovém studiu si mohou lidé projít i tzv. vanovým testem, který dokáže uzpůsobit rozměry vany podle zákazníkových potřeb a proporcí.

Podobně si mohou lidé otestovat také různé velikosti a typy sprchových koutů. Vany a sprchové kouty výsledných tvarů si pak mohou zkusit zasadit do prostoru vlastní koupelny.

Různé styly

I samotný vzhled a styl koupelen je plně pod kontrolou zákazníka. Pro snazší orientaci si může vybrat ze tří základních koupelnových konceptů: pure, classic a modern. Koncept pure upřednostňuje nadčasový styl čistých linií a funkčních forem, kterým může být například koupelna v selském stylu se sprchovým panelem či vířivou vanou. Atmosféru slavných časů noblesních hotelů a paláců navozují svým interiérem koupelny řady classic, které umně propojují nejmodernější techniku s přepychovým designem. Oproti tomu koupelny kreativního konceptu modern jsou trendově orientované, využívají neobvyklé materiály a zaměřují se na svěží a moderní vzhled. Na této sérii spolupracovalo i několik světoznámých návrhářů například z dílny Joop, Allessi nebo Sieger, kteří své umění přenesli do designu koupelnového vybavení.

Největší v republice

Společnost Richter+Frenzel patří k vedoucím dodavatelům výrobků sanity, domácí techniky a inženýrských sítí ve střední Evropě. Kromě prvenství v uvedení svého patentovaného systému „reality“ na český trh patří firmě ještě jedno „nej“, a sice pro největší koupelnové studio v tuzemských podmínkách.

V novém prodejním a logistickém centru v Praze 9 na ploše 1400 m2 čekají na zákazníky luxusní designové kolekce významných výrobců koupelnového vybavení, komfortní sestavy i standardní koupelnové sety. Přijďte si splnit svůj sen ještě dnes.

Text: (pr)

Foto: archiv firmy

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne