Zelené poradenství WEBER PANEL

Datum: 24.3.2010
obrázek
Firma Weber spustila novou webovou aplikaci Weber panel, která se věnuje problémům při regeneraci především panelových domů. Společnost Weber se dlouhodobě zabývá problematikou regenerace obytných domů a snaží se pomocí těchto stránek informovat případné zájemce, kteří se chystají k těmto krokům u svého objektu.

Proč tato aplikace?

Na trhu je více firem, které se tváří a situují do role nezávislých, v některých případech i občanských. Bohužel ve velké většině těchto subjektů se jedná o skryté zájmy úzké skupiny lidí či firem s cílem ovlivňovat či jinak ovládat tuto oblast trhu s obytnými domy, což je v přímém rozporu s evropským soutěžním právem.

Společnost Weber se rozhodla k takovýmto praktikám nepřipojovat. Pomocí této aplikace jasně definuje sebe jako nositele certifikovaných systémů pro regeneraci těchto objektů, znalce celého procesu od začátku do konce i svou znalost státních podpor pro tuto oblast oprav. Tento fakt podtrhuje i dlouholetá spolupráce v projektu Jak to dělají jinde.

Co se dozvíte?

  • Stránky www.weber-panel.cz se snaží pomoci a vést vás po jednotlivých krocích, poradit vám co je důležité mít na mysli, na co si dát pozor, jakož i pomoc pracovníků dle vašeho bydliště, tak aby k vám měli co nejblíže a dokázali vám co nejúčinněji pomoci v jakémkoliv kroku.
  • Najdete zde odpovědi na své otázky, které vás trápí, stejně jako se můžete zeptat i vy.
  • Nechybí ani nejdůležitější právní předpisy a normy, které jsou důležité pro správné a dobré zvládnutí těchto prací. 

Dozvíte se, za jakých podmínek a kde je možné si vzít úvěr, co je k němu potřeba a neexistují-li aktuálně programy státních podpor pro váš objekt. Dále zde máte možnost najít partnery, kteří se této rozsáhlé oblasti věnují a kteří vám celou proceduru usnadní.

 

 

 

  • V neposlední řadě zde najdete i kontakty na pracovníky v jednotlivých regionech, kteří budou vaší první pomocnou rukou na této cestě a kdy jejich znalost odborná, jakož i znalost trhu, problematiky těchto domů, vám pomůže nastavit a započít projekt regenerace vašeho domu.
  • Stejně příjemnou pomocí je pro vás i sekce referencí, které ukazují, jak vypadá výsledek takové náročné práce.

Text: (pr)

Foto: archiv firmy Weber

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne