Moderní linie za atraktivní cenu

Datum: 23.3.2010
obrázek
Pokud vaše koupelna není příliš velká, tak opravdu nezoufejte. Tak jako tak se s daným prostorem stejně musíte vypořádat. S pomocí vhodné volby zařizovacích předmětů a několika optických triků můžete vytvořit i z nevelké místnosti překvapivě praktický a zároveň esteticky působivý prostor.

Zařizování koupelny je většinou spojeno se stavebními úpravami, proto je důležité ještě před začátkem vlastních prací promyslet celkovou koncepci do posledního detailu. Zvláště u menších místností se vyplatí vzít v úvahu i okolní prostory, můžeme-li totiž budoucí zrenovovanou koupelnu prostřednictvím stavebních úprav zvětšit alespoň o pár centimetrů, bezpochyby je při zařizování zúročíme. Větší prostor získáme například spojením s toaletou. Samozřejmě i správná volba zařizovacích předmětů pomůže zajistit tolik potřebný dostatek prostoru.

Na scéně je Rekord

V dubnu letošního roku byl zahájen prodej nejnovější řady sanitární keramiky a koupelnového nábytku KOLO Rekord. Rekord přináší do koupelny svěžest, originalitu a moderní ráz. Jednoduchý a univerzální styl zaručuje mnohostranné využití, atraktivní cena dává možnost všem si Rekord pořídit. Navíc je tato řada výborným řešením pro malé i větší koupelny.

Praktičnost a pohodlnost

Hluboké umyvadlo s moderním, zakulaceným tvarem je pohodlné pro mytí, široká plocha kolem baterie je praktickým místem pro toaletní potřeby. Lehce, dovnitř zkosené okraje umyvadel zabraňují usazování vody s nečistotami a tím přispívají k jejich snadnému čištění. Umyvadla lze instalovat s polosloupem nebo skříňkou pod umyvadlo.

Umyvadla jsou vyráběna v šířce 40, 50, 55, 60 cm a nábytková umyvadla v šířce 50 a 60 cm dávají možnost využít novou řadu KOLO Rekord k vybavení, jak již bylo zmíněno, malé ale i větší koupelny.

 

Sérii doplňují závěsné a kombinační klozety, působící kvalitním a stabilním dojmem. Dokonale ladí s klozetovými sedátky, která jsou na přání k dodání s automatickým pozvolným sklápěním. Kombinace keramiky s koupelnovými skříňkami dovoluje udržet pořádek v koupelně a zároveň zvyšuje její estetickou úroveň. Zakulacené hrany dvířek dokonale ladí s tvarem keramiky. Zajímavý tvar dvířek umožňuje pohodlnější přístup do vnitřku skříněk.

Udržovatelný a prostorný nábytek

Do prostorných skříněk se vejdou veškeré koupelnové potřeby. K bočním nízkým i vysokým skříňkám lze dodat koš na prádlo. Zrcadlo nad umyvadlem má praktickou odkládací poličku, na přání je dodáváno s halogenovým osvětlením. Leskle bílé lakované skříňky jsou vysoce odolné a snadno udržovatelné, korpus je na přání v matném bílém provedení nebo v odstínu kanadského javoru. Materiály odolné proti vlhkosti, z nichž je nábytek vyroben a vysoce kvalitní kování, jsou zárukou jeho dlouhodobého používání.

Vysoká kvalita provedení

Důležitým argumentem, který svědčí ve prospěch koupelnového vybavení Rekord, je nejen estetičnost a vysoká kvalita provedení, ale také velmi přijatelná cena. Náklady na vybavení standardní koupelny umyvadlem a závěsným klozetem Rekord značky KOLO činí kolem 3 200 Kč včetně DPH.

Sedmiletá záruka

Řada Rekord je také tím nejlepším řešením pro malé koupelny, vždyť umyvadla v šířce 50 a 55 cm mají od zdi k přednímu okraji jen 41 cm! Rovněž závěsný klozet s délkou 52 cm a kombinační klozet s délkou jen 62 cm lze velmi dobře uplatnit v malých prostorách. Zcela jistě v každé koupelně je pod umyvadlem místo na spodní skříňku pod umyvadlo, poskytující potřebný úložný prostor.

Na keramiku řady Rekord se vztahuje sedmiletá záruční lhůta, na nábytek je záruka pětiletá. Tyto výrobky je možné úspěšně kombinovat se sprchovými kouty Fresh, pravoúhlými vanami Primo nebo asymetrickou vanou Neo plus.

Text: (šch)

Foto: archiv firmy Sanitec

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne