Inspirací ke skutečnosti

Datum: 19.3.2010
obrázek
Kuchyňskou linku neměníme každý rok, ale předpokládáme, že nám bude sloužit minimálně desetiletí. Proto bychom s realizaci neměli nikam spěchat a mít možnost vybírat z více návrhů. Kuchyně by měla být moderní, zajímavá, ale především také bezpečná, funkční a pohodlná k práci. Vyvarujte se extravagantních prvků, které nelze vyměnit. Mohly by vás časem omrzet. Jaké jsou současné trendy? Oslovili jsme některá kuchyňská studia, která pro vás připravila návrhy. Je z čeho vybírat...

Kuchyně MAJA PISTAZIA

Lakovaná kuchyně barva pistacia v provedení lak - vysoký lesk. Pracovní deska vysoká pět centrimetrů s nerezovým nákližkem. Odsavač par a baterie FRANKE, varná deska a trouba SIEMENS. Dřez BLANCO. Orientační cena za sestavu včetně montáže cca 200.000 Kč.

Kuchyně EDDA MERANO

Kuchyně z lamina s imita-cí dřeva, hrany dvířek z nerezu. Pracovní deska čtyři centrimetry s plastovým nákližkem. Proskle-ná dvířka s alu-rámy a pískovaným sklem. Odsa-vač, trouba a varná deska AEG. Baterie a dřez FRANKE. Orientační cena za nábytek včetně mon-táže cca 150.000 Kč.

 

Kuchyně GLORIA Sandsbeige

Kuchyně z folie vysoký lesk, pracovní deska šest centimetrů s nerezovým nákližkem. Zajímavostí je skleněná žaluziová skřínka. Obklad tvoří mařížská keramika.

Kuchyně ISABELLA

Kuchyně z folie, pracovní deska čtyři centimetry s plastovým nákližkem, trouba, odsavač, varná deska, kávovar AEG, dřez a baterie FRANKE. Integrovaný vystavěný kráječ na chleba.

 

 

Kuchyně LISA

Provedení lamino, ohraněna ALU hranou, pracovní deska čtyři centimetry s nákližkem.

HVT INTERIERY KUCHYNĚ

Firma HVT se zabývá kompletní úpravou interiéru a je schopna nabídnout rekonstrukci bytu či domu od veškerých řemeslných prací až po dodání a montáže kuchyňských linek a spotřebičů, vybavení dveřmi a pokládku dřevěných nebo laminátových plovoucích podlah. Firma zajišťuje odbornou a poradenskou činnost, včetně případného zaměření přímo v bytě zákazníka. Vypracuje počítačový náhled na navrženou linku a k objednané kuchyni vyhotoví okótované instalační plány. Kuchyňské vybavení vyrobí na zakázku z vybraného materiálu – lamina, fólie či dřeva, s různými dekory a tvary dvířek, kování a úchytek.

HVT interiery kuchyně s.r.o.

Plzeňská 58, 150 00 Praha 5, tel.: 251 511 270, e-mail: hvt@hvt.cz, www.hvt.cz

HVT INTERIERY KUCHYNĚ nabízí

  • odbornou poradenskou činnost
  • vypracování počítačového náhledu a okótovaných instalačních plánů
  • likvidaci staré sestavy
  • zajištění stavební přípravy pro novou linku
  • výrobu kuchyňské linky
  • zajištění výroby linky předním českým nebo zahraničním výrobcem
  • zhotovení sestavy i do atypického půdorysu

Text: (pr)

Foto a vizualizace archiv firmy: HVT interiery kuchyně s.r.o.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne