Dekory a trendy v kuchyních

Datum: 1.5.2023
obrázek
Jestli se rádi inspirujete současnými trendy, vsaďte při výběru nové kuchyně na funkčnost propojenou s relaxací, neutrální i syté barvy, na textury a kovy. Přijďte se inspirovat do Oresi. Nabízíme čtyři značky kuchyní všech stylů dekorů, struktur a barev a máme nejlepší poměr ceny výkonu na trhu. A návrh ve 3D získáte zdarma.

V moderním bydlení stále rezonuje spojení člověka s přírodou. Především jde o využití přírodních a udržitelných materiálů jako je dřevo, kámen, keramika nebo beton. S masivem to ale je v kuchyni složité kvůli jeho náročné údržbě, další přírodniny jsou finančně náročné, proto se i tady stále uplatňují imitace se vzhledem a strukturou od originálu k nerozeznání. Co se tvarosloví týká, módní jsou kuchyně s pracovní plochou obracenou do místnosti, ostrůvkové, poloostrůvkové, účka atd., aby si kuchaři mohli povídat s rodinou.

Aktuální trendy

  • Barvy: Bílá je klasika, která nikdy nevyjde z módy. Dále dominují barvy, odkazující na návrat k přírodě jako je růžovočervená, hřejivé tóny žluté nebo světlé i tmavší pastelově zelené tóny. Módní jsou černé pracovní desky a obkladové panely.
  • Materiály: Trendy je kov v barvách mědi, zlata, broušené mosazi, ale také v chladnějších odstínech jako je nikl a matný chrom nebo kované železo. Uplatní se na úchytech, osvětlení, na spotřebičích, bateriích i na dekoracích.
  • Povrchy s texturou: Kov, dřevo, beton, kámen a jejich imitace nám nabízejí příjemné hmatové vjemy a tím i větší hloubku kuchyně.
  • Úspory a Smart technologie: Při vybavování hledáme energeticky úsporné spotřebiče, mnoho zákazníků ocení ty, které jsou technologicky připravené na propojení s domácí sítí, což přináší uživatelský komfort.

Kuchyně podle módních trendů: Na míru do stropu a s ostrůvkem. V sestavě je model LOGIQ v bílém matu kombinovaný s dvířky kuchyně Tree Talk v dekoru Dub Strong Way a černým obkladovým panelem. Vše doladí úsporné spotřebiče a kovové židle. Foto: Oresi

Více na www.oresi.cz.

Text: Helena Štětinová
Foto: Oresi

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne