Reverzní dveře – designové řešení pro milovníky minimalismu

Datum: 22.3.2023
obrázek
Reverzní dveře charakterizuje perfektně splývající rovina dveří a zárubní a skryté závěsy. Díky tomu dveřní set vyniká atraktivním minimalistickým vzhledem a je častou volbou milovníků čistého moderního designu. Dveřní komplet má elegantní vzhled a pozvedne každé bydlení na vyšší úroveň.

Reverzní dveře ale nejsou pouze designovým prvkem, jsou také praktickým řešením pro interiéry, ve kterých je potřeba šetřit místem. Otevírají se totiž v opačném směru – do zárubně a díky tomu potřebují méně místa pro otevírání v prostoru. Tyto dveře tedy ocení všichni, kteří se potýkají s úzkými a stísněnými prostory, ale zároveň nechtějí rezignovat na design a záleží jim na vzhledu jejich domova. 

Společnost SOLODOOR nabízí v rámci svého portfolia reverzní dveře v celé řadě nejrůznějších designů, ze kterých si každý může vybrat dle svého vkusu. V nabídce je jak plné, tak i prosklené provedení, které je vhodné především do interiérů, do kterých je potřeba dostat více přirozeného světla. Dveře jsou osazené praktickým a spolehlivým magnetickým zámkem.

Na reverzní dveře poskytuje výrobce SOLODOOR a. s. záruku 5 let.

Více informací najdete na www.solodoor.cz.

Text a foto: Solodoor

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne