3v1 tak trochu jinak: novinkový trojvypínač

Datum: 3.3.2023
obrázek
Káva, mléko, cukr? Kdepak… Tohle 3v1 nezahřeje, ale zato uspoří místo na stěně! Řeč je o trojitém vypínači Elegant – novince výrobce Obzor Zlín, která umožňuje ovládat tři světla z jednoho vypínače. Ne jedno, ani dvě, ale rovnou tři světla zároveň zvládne ovládat jediný vypínač.

„Jedná se o unikátní trojvypínač, který nově rozšiřuje naši produktovou řadu Elegant. Jeho ovládací kryt je rozdělený na tři segmenty, přičemž každý slouží k rozsvěcení a zhasínání jednoho světla nebo okruhu,“ popisuje Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingového oddělení společnosti Obzor Zlín, českého výrobce domovní elektroinstalace v osobitém designu.

Zásadní výhodou trojvypínače Elegant je úspora místa na stěně, která by jinak musela být osazena dvěma nebo třemi vypínači. Tato trojklapka s řazením 1+1+1 je vhodná zejména do větších místností s jedním vchodem a více světly, jako je například samostatný obývací pokoj či dětské pokoje, ale uplatnění najde i v kancelářských prostorách. „Protože se u nás dosud tento typ spínače nevyužíval a je pro něj třeba speciálně připravit rozvody elektroinstalace, využití najde zejména v novostavbách,“ doplňuje Martina Obadalová.

Rámeček trojvypínače Elegant s jemným zaoblením na bocích je dostupný v odstínech bílý, černý, grafit, hliník, titan a zlato. Pohledové části jsou vyrobené z kvalitních plastů – polykarbonátů, které jim zajišťují celkovou odolnost a díky UV stabilizátorům také barevnou stálost.

Materiál byl připraven ve spolupráci se společností Obzor Zlín, www.obzor.cz.

Text: (mr)

Foto: Obzor

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne