SERVO-DRIVE flex firmy Blum pro bezúchytkové řešení lednic

Datum: 21.11.2022
obrázek
Firma Blum přichází s novou variantou systému Servo-drive, a to SERVO-DRIVE flex elektrickou podporou otvírání pro běžné vestavné lednice a mrazničky. Elektrické otvírání se aktivuje pohodlně pouhým zatlačením na čelní plochu dvířek.

O systému SERVO-DRIVE pro zásuvky nebo výklopy jsme již psali vícekrát. Nyní nabízí firma Blum s novou variantou SERVO-DRIVE flex elektrickou podporu otvírání pro všechny běžné vestavné lednice a mrazničky. Elektrické otvírání se aktivuje stejně pohodlně jako u výsuvů nebo výklopů zatlačením na čelní plochu. Při plánovaném projektování se může toto řešení využít také pro vybrané typy myček na nádobí. Stačí jen krátké zatlačení a vestavné chladničky a mrazáky bez úchytek se nyní otevřou ještě komfortněji, protože mají elektrickou podporu. Dveře zůstanou krátce otevřené a můžou se pohodlně dále otevřít rukou.

Pokud byly dveře pootevřeny neúmyslně, automatika samočinného zavírání se postará během několika sekund o spolehlivé zavření. Tak se zabrání rozmrazení lednice. Trend bez úchytek se dá nyní realizovat bez výjimky v celé kuchyni, i u ledniček a mrazáků. SERVO-DRIVE flex má také ochranu proti opření. To znamená, že dveře se neotevřou, pokud se uživatel o dveře pouze opírá. 

SERVO-DRIVE flex je možné využít také pro bezúchytkové otevření vybraných typů myček nádobí, pokud jsou zohledněny při projektování a konstrukci určité aspekty.

Více na www.blum.com.

Zdroj: PR článek firmy BLUM s. r. o.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne