Prémiová péče o dřevo v interiéru

Datum: 7.11.2022
obrázek
Novinka Xyladecor Tvrdý voskový olej s extra voskem pro vodoodpudivý efekt je skvělým pomocníkem v péči o dřevo v interiéru ve třech vybraných odstínech.

Bezbarvý Xyladecor Tvrdý voskový olej oproti některým konkurenčním olejům dřevo neztmavuje a naopak vyzdvihuje jeho přirozenou strukturu v kombinaci s maximální ochranou.

 

Xyladecor Tvrdý voskový olej dřevo vyživuje a na jeho povrchu vytváří mimořádně odolný, elegantně matný saténový film, který ho chrání proti mechanickému opotřebení. Díky krémové konzistenci se snadno aplikuje, lépe se roztírá a více penetruje do dřeva. Zvýrazňuje strukturu dřeva, nezapáchá, zvyšuje přilnavost dalšího nátěru a vyniká vysokou vydatností až 16 m2/l. Nátěr je zcela suchý po 4 hodinách, následný nátěr může být proveden po 6 hodinách a po 72 hodinách můžete na ošetřený povrch umístit nábytek.

Xyladecor Tvrdý voskový olej je vhodný pro veškeré dřevěné povrchy v interiéru jako jsou například dřevěné podlahy, parkety, schodiště, nábytek či na dřevěné povrchy v koupelnách. Chrání dřevěný povrch před špínou, skvrnami, vodou a vlhkostí.

Text: (pr)
Foto: Akzonobel

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne