Kuchyně na přírodno

Datum: 30.9.2022
obrázek
Ryzí krása přírodního dřeva a matný povrch, na kterém nezůstanou vidět otisky prstů. To jsou hlavní poznávací znamení masivních nábytkových dvířek T.wood, která do kuchyně vnesou závan lesního porostu.

Jedinečná kresba smrkového dřeva

Milovníky přírodních materiálů okouzlí jedinečná kresba pravého smrkového dřeva, která díky matnému laku vynikne naplno. „Nábytková dvířka T.wood v provedení ze smrkového dřeva vyrábíme z masivní biodesky, jejíž povrch vybrušujeme do ozdobných fazet a zvýrazňujeme drásáním. Při tomto procesu se kartáčováním odstraní měkká jarní vrstva a dojde tak ke zvýraznění přirozeně plastické struktury dřeva,“ uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů. 

Nejen na pohled, ale i na dotek

Pro výrobu dvířek se používá třívrstvá smrková spárovka, jejíž jednotlivé vrstvy jsou orientované kolmo na sebe, čímž se zamezí přirozenému pnutí a kroucení materiálu. Sofistikované zpracování dvířek T.wood navíc vynikne i při úklidu – díky ochranné vrstvě laku G5 na povrchu nezůstávají viditelné otisky prstů. Osobitost tohoto přírodního materiálu si tak můžete užívat naplno nejen na pohled, ale i na dotek.

Text: (mr)

Foto: Trachea

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne