Jako dotek písečné pláže

Datum: 26.9.2022
obrázek
Rozlehlé moře pokračující za horizont a písečná pláž omývaná jeho divokými vlnami… do tohoto obrazu se v myšlenkách přenesete pokaždé, když sáhnete na povrch fóliovaných nábytkových dvířek s dekorem Ultra.

„Unikátní strukturované fólie Ultra na nábytkových dvířkách T.classic na dotek evokují jemná zrnka písku. Tento fascinující povrch však není pouze designovou záležitostí, svůj význam má také z pohledu praktických vlastností materiálu,“ říká Martin Dusík, obchodní ředitel společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů, a vysvětluje: „Fólie Ultra totiž vynikají mimořádnou odolností vůči jakémukoliv mechanickému poškození a jejich matné provedení zcela eliminuje otisky prstů.“ Dotýkat se jejich „písečného“ povrchu tedy můžete tak často, jak jen chcete. Na dotek jemná struktura navíc nikterak nezhoršuje údržbu povrchu – čistí se stejně snadno, jako materiály s hladkou plochou.

 

Nábytková dvířka T.classic jsou dostupná ve třech variantách fólií Ultra, přičemž atmosféru léta ještě umocní dekor černá Ultra, který vás přenese na černé pláže exotických ostrovů Santorini či Tenerife.

Více na www.trachea.cz.

Text: (mr), foto: Trachea

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne