Alex Rivière a Westwing Collection

Datum: 15.8.2022
obrázek
V současnosti má na Westwing.cz premiéru první kolekce Westwing vytvořená ve spolupráci s internetovou tvůrkyní Alex Rivièrou. Limitovaná kolekce Alex Rivière x Westwing obsahuje 26 novinek v kategoriích nábytek, osvětlení, textil a doplňky.

Tato vysoce vzrušující VIP spolupráce zavádí do kolekce Westwing zcela novou kategorii. Jejím autorem není nikdo jiný než Alex Rivière, známá a celosvětově uznávaná podnikatelka, kreativní ředitelka a módní ikona. Předměty kolekce byly vytvořeny designérským týmem Westwing na základě nápadů a inspirace Alex Rivièra a budou dlouhodobě součástí stálého sortimentu Westwing Collection.

Při tvorbě produktů z této kolekce jsme se zaměřili na přírodní barvy, jako je bílá a béžová, díky kterým budou produkty dobře ladit s různými styly interiéru. Toto barevné schéma jsme sladili také s přírodními materiály, jako je mangové dřevo, len, travertin a béžový mramor. Tímto způsobem lze všechny prvky snadno vzájemně kombinovat a vytvořit tak veselou atmosféru.

Alexandra Tobler, kreativní ředitelka kolekce Westwing:

„Pro naši první spolupráci pro nás bylo důležité vytvořit něco rafinovaného a aktuálního. Osobní styl Alex Rivière je elegantní, klasický a velmi jednoduchý, a přesto vždy trendový – což se perfektně hodí ke kolekci Westwing. Společně s Alex jsme vytvořili pestrou škálu produktů, od našeho jedinečného křesla Solomon až po odolné travertinové lampy a organicky tvarované vázy, aby si každý našel něco, co se mu hodí. Kolekce Alex Rivière x Westwing kombinuje současné trendy a eleganci – a nemůžeme být nadšenější, když vidíme všechny tyto krásné prvky stylizované v různých domácnostech.

Alex Rivière, španělská podnikatelka a kreativní ředitelka:

„Při spolupráci s designérským týmem Westwing Collection jsme zvolili použití mnoha přírodních materiálů, jako je travertin, vlna, dřevo a keramika. Celé to působí organicky a nadčasově. Každý prvek kolekce byl navržen s ohledem na odolnost. Vzhledem k mé vášni pro klidnou estetiku jsou produkty univerzální a tvoří dokonalý základ pro váš domov. Paleta barev je velmi jemná a kolekce přináší závan svěžesti. Jsem na to velmi hrdá, protože je to vůbec první spolupráce s Westwing Design a protože skutečně vystihuje podstatu mé osobní estetiky.

Kolekce Alex Rivière a Westwing je dostupná také na WestwingNow.cz.

Text: Westwing

Foto: Alex Rivière x Westwing Collection, ©Phil Blandow for Westwing

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne