Ani chladné letní dny vás nepřekvapí

Datum: 3.8.2022
obrázek
Topná sezona je dávno u konce, ale na jaře i v létě někdy přijdou chladné dny, kdy je možnost přitopit si k nezaplacení. Společnost Korado tak pro letošní rok do svého sortimentu opět vrátila speciální radiátor Radik Combi VK, deskové otopné těleso pro kombinované vytápění.

A co to znamená?

Radik Combi VK nabízí mnohem více než klasický radiátor. Lze ho totiž provozovat ve dvou režimech vytápění. A to jak běžně v rámci teplovodní soustavy, tak i kombinovaně. Díky elektrické topné tyči instalované přímo do radiátoru ho totiž lze využít jako samostatně sloužící zdroj tepla (elektrický přímotop) i mimo hlavní topnou sezonu, kdy je otopná soustava vypnuta.

Velmi praktické řešení

Radik Combi VK je tak velmi praktickým řešením a skvěle se hodí například na chatu či chalupu a do prostor, kdy byste jinak museli využívat klasické elektrické přímotopy, které zabírají místo a mnohdy nejsou příliš hezké.

Pět variant

K dostání je v několika rozměrech (výška je vždy 600 mm a šířka v pěti variantách od 800 do 1600 mm) i barevných provedeních. Kromě základní bílé lze vybírat i ze vzorníku barev Ral a vzorníku barev Korado. K dostání je od 14 509 Kč bez DPH (17 556 Kč s DPH). Elektrická otopná tyč není základní součástí radiátoru.

Více na www.korado.cz.

Text: (ab)

Foto: Korado

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne