Novinka – barva na beton Dulux Trade Floorpaint

Datum: 20.7.2022
obrázek
Značka prémiových barev Dulux přináší na trh řadu jednosložkových, vysoce odolných, barevných nátěrů pro betonové podlahy v interiéru i exteriéru Dulux Trade Floorpaint.

Barva vyniká extrémní odolností proti mechanické zátěži, ale také proti působení vody, provozních kapalin i roztoků kyselin. Samozřejmostí je vysoká vydatnost a omyvatelnost.

Dulux Trade Floorpaint

je vysoce kvalitní jednosložkový nátěr na beton pro použití ve skladech, sklepech, garážích nebo pro všechny jiné pochozí povrchy (omítky i potěry). Je vhodný také na nátěry obkladů a dlažby. Jde o barvu na vodní bázi, kterou lze díky rychlému schnutí a minimálnímu zápachu použít jak do exteriérů, tak i interiérů. Nátěr je suchý za 1 hodinu, zatížitelný po 12 hodinách a plně vytvrzený po 7 dnech!

Výhodou nátěru je jeho vynikající přilnavost, komfortní zpracování, omyvatelnost, vysoká vydatnost až 8 m2/l a paropropustnost. Nátěr odolává kapalinám a běžně používaným chemickým produktům jako např. topný olej, motorový a převodový olej, benzín, nafta atd.

Vybírat můžete z celkem 6 odstínů. Produkt se vyrábí ve 2 kvalitativních úrovních CLASSIC a PROFI. Cena od 699 korun za 3 kg balení.

Text: (pr)

Foto: Dulux

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne