SIKO koupelny

Datum: 6.1.2010
obrázek
Co má dělat maminka, když chce přebalit kojence a má v koupelně málo místa? Ondřej Sochor, product manager společnosti SIKO koupelny přichází s řešením: „Z víceúčelové skříňky SELMA lze snadno vyklopením přídavné desky vytvořit přebalovací pult s nosností až do 15 kg. A když dítě vyroste, tak se deska jednoduše vyjme.

Pro pohodlí malých batolat dodáváme ke skříňce i hygienicky nezávadnou podložku.“ Vrchní část skříňky doplňují poličky s dostatečným úložným prostorem a ve spodní části se nachází praktický koš na prádlo. Povrch této variabilní skříňky je odolný proti vlhkosti, která je v koupelnách běžná. Skříňka však může být umístěna i v jiných prostorách bytu. Ve svém provedení z kvalitního materiálu se vzorem dřeva a leštěným povrchem zaručuje při standardním šetrném zacházení dlouhodobé zachování pěkného designu. Víceúčelová skříňka je vytvořena tak, aby šla ideálně sladit s ostatními výrobky ze série koupelnového nábytku SELMA. Tato řada zahrnuje různé varianty koupelnových skříněk, zrcadla, galerky i doplňky. MOC v prodejnách SIKO: 11.990 Kč

Každému se jistě někdy stalo, že vyšel ze sprchy či horké lázně a při pohledu do zrcadla neviděl nic jiného než páru. Díky dalšímu užitečnému výrobku SIKO – nezamlžujícímu zrcadlu KERAMIA PRO – to již může být minulostí. Zrcadlo se prodává v šířce 50, 60, 70, 80, 90 nebo 100 cm a o jednotné výšce 80 cm. Zamlžování zrcadel KERAMIA PRO zabraňuje vyhřívaná folie o velikosti 30 x 42 cm, která je umístěna na zadní straně zrcadloviny. Folie se zahřeje vždy po rozsvícení zrcadla, a tím dojde k jeho odmlžení. Dalším plusem je, že celé zrcadlo s bodovkami a s topnou folií spotřebuje méně elektrické energie než běžná 60W žárovka. Zrcadla ideálně doplňují řadu koupelnového nábytku Keramia Pro.

                                            MOC v prodejnách SIKO: od 2.790 Kč

SIKO myslí hlavně na praktičnost svých výrobků. Příkladem může být sprchový kout s vyjímatelnými dveřmi z řady vlastních výrobků SIKO pod značkou S-LINE. Tento sprchový kout lze snadno vyčistit i ve špatně přístupných místech, např. mezi skly. Posuvné sprchové kouty jsou osazeny samomaznými ložiskovými pojezdy s mechanismem, jehož snadným zmáčknutím dojde k vyndání posuvné části koutu z rámu. Ke každému koutu je navíc zdarma dodáván přípravek Antidrop pro speciální povrchovou úpravu skel. Nanesením tohoto přípravku dojde k vyhlazení porézního povrchu skla a voda včetně nečistot snadno stéká po povrchu. Prodejny SIKO koupelny nabízejí sprchový kout v rozměrech 90 x 90 cm v různých provedeních výplní a profilů.

MOC v prodejnách SIKO: od 9.990 Kč

Těm, co mají rádi pohodlí a komfort, SIKO koupelny přináší sedátko do sprchy OVO-K-CLEAR s nosností do 150 kg v neutrální barvě, která se hodí ke všem obkladům. Sedátko je sklopné, takže při běžném sprchování nepřekáží a poskytuje maximální relaxaci ve sprše. Jedná se o výrobek, který pro SIKO KOUPELNY exkluzivně dodává RAVAK.

MOC v prodejnách SIKO: 2.990 Kč

 

Lidé občas chtějí stěny své koupelny oživit netradičním motivem a klasické obklady jim přijdou fádní. V takových případech SIKO nabízí svým zákazníkům skleněné mozaiky. Ty umožňují vytvářet nepřeberné možnosti barevných kombinací a netradičních mozaikových tvarů a pruhů. Protože mozaika o síle 4 mm je nalepena na síti, je také vhodným řešením pro obklad oblých hran.

MOC v prodejnách SIKO: od 699 Kč/m2

Originálním řešením sprchového koutu SIKO vychází vstříc všem zákazníkům, kteří ve své koupelně nechtějí sprchovou vaničku. Nabízí jim sprchový odtokový žlab Lux z nerezové oceli v délce 80 cm. Jedná se nejen o designový, ale i funkční prvek, který umožní bezbariérový vstup. Výhodou je snadné čištění a možnost výběru ze tří variant roštu: hladký, s mřížkou nebo s oválky.

MOC v prodejnách SIKO: 5.490 Kč

Text a foto: firma SIKO KOUPELNY

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne