Výklopy AVENTOS – vysoký komfort pohybu

Datum: 16.3.2022
obrázek
Systém výklopů AVENTOS přináší vysoký komfort pohybu do horní skříňky a zvyšuje tak kvalitu bydlení. Dokonce i otvírání velkých a těžkých výklopů je nyní snadné jako hračka, volnost pohybu je vždy zachována.

Při navrhování výklopů AVENTOS jsme již dokázali mnoho, přesto stále nejsme spokojeni. Proto AVENTOS stále optimalizujeme a dále jej pro vás vyvíjíme.

Nábytek s vysokým komfortem obsluhy

Zejména v kuchyni je možné vytvořit nadstandardní nábytek s vysokým komfortem obsluhy a zvýšit tak kvalitu bydlení. Celosvětově provádíme pozorování uživatelů, jak používají své kuchyně, rozšiřujeme náš sortiment kování a zvyšujeme komfort, který přizpůsobujeme přáním a potřebám zákazníků.

Záruka vysokého komfortu pohybu

Kování na výklopy AVENTOS je zárukou vysokého komfortu pohybu v každé horní skříňce. Není důležité, zda v kuchyni nebo v obývacím pokoji, zda pro malá nebo velká čela; výklopy se s AVENTOS otvírají nanejvýš snadno a – díky integrovanému BLUMOTION – se také měkce a tiše zavírají.

AVENTOS nepřekáží

AVENTOS nepřekáží a uživatel se tak může volně pohybovat a nikdy se neuhodí o čelo výklopu. Když se čelo pohybuje mimo prostor, ve kterém pracujete, a když se zastaví kdykoli v každé požadované pozici, může pak zůstat otevřené po celou dobu používání kuchyně. Aby byl obsah skříně neustále dostupný bez omezení. Místo nad vysokými skříněmi i běžné horní skříňky s výklopy se dají uspořádat naprosto variabilně z hlediska výšky i šířky – v závislosti na potřebě úložného prostoru, nebo slícovat se schématem mezer v dolní skříňce. Čela se otvírají úžasně lehce, podle přání zákazníka mechanicky nebo elektricky. Zavírání s tlumením BLUMOTION je již integrováno.

Každé kování podrobujeme důkladným, náročným zkouškám, které provádíme ve smyslu přísných kritérií v našich testovacích laboratořích a rovněž ve spolupráci s mezinárodními zkušebnami. Výklop AVENTOS otevřeme a zavřeme až 80.000 krát – teprve potom začínáme být o naší kvalitě přesvědčeni.

Vedle vysoké funkčnosti vás sortiment AVENTOS přesvědčí prostým a přitom elegantním designem. Důkazem pro to je řada mezinárodních ocenění.

Více na www.blum.com.

Text a foto: Blum

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne