Efektní dvířka s efektivním matem

Datum: 25.12.2021
obrázek
Jak si na nábytku dopřát trendy podmanivý mat, který by byl navíc i praktický? Řešení nabízí T.effect, který není pouze na efekt!

Tato novinková nábytková dvířka zajišťují nejen efekt minimalistického interiéru, ale především zaručují efektivní čistotu a snadnou péči.

Stálost, hebkost, mat

„Laminovaná lakovaná dvířka T.effect jsou opatřena svrchní vrstvou ochranného UV laku, který se stará o barevnou stálost, sametovou hebkost a hluboký mat, na kterém díky anti-touch úpravě neulpí jediný otisk prstu či nevzhledná šmouha. T.effect je tak téměř bezúdržbový a díky hladkému vytvrzení jeho povrchu také antibakteriální, což z něho činí ideálního kandidáta do kuchyní či koupelen,“ vyzdvihuje přednosti tohoto materiálu Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek.

Pozdvihne každý interiér

Vysoké požadavky na praktičnost a střízlivý design navíc podtrhuje samotné hranění materiálu, které dá vzniknout subtilní, téměř neviditelné spáře, jež je lepena vlhku i teplu vzdornými PUR lepidly. Volba barevného provedení mezi kašmírově šedou, alpskou bílou, prachově šedou, sytě černou či grafitově šedou už je pak pomyslnou třešničkou na dortu, která efektně i efektivně pozdvihne každý interiér.

Text: (mr)

Foto: Trachea

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne