Spojení elegance a odolnosti

Datum: 29.10.2021
obrázek
Vkusné, kvalitní a odolné dveře jsou jedním z prvků, které podtrhnou celkový vzhled interiéru a pomáhají dotvářet příjemnou atmosféru v bytech, rodinných domech a stejně tak v objektech, jako jsou školy, úřady nebo zdravotnická zařízení.

Široký sortiment interiérových dveří naleznou zákazníci také v nabídce společnosti Hörmann. Tyto dveře se vyrábějí v závodě v německém Gütersloh, který získala tato společnost v roce 2013 a který prošel v následujících letech rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací.

Vydrží náraz i poškrábání

Interiérové dveře se vyrábějí z masivního dřeva, dřevěných materiálů, MDF komponentů a dřevotřísky. Jejich povrch je z atraktivního a odolného povrchu Duradecor, který je k dispozici v mnoha variantách. Mezi zákazníky se těší velké oblibě ořech nebo šedý dub a nabídka povrchů se stále rozšiřuje.

Tento povrch je ideální do domácností s malými dětmi a neposednými zvířecími mazlíčky. Trvale krásný vzhled dveří zaručuje několik faktorů. Především je velmi odolný proti nárazu, ve srovnání s běžnými CLP povrchy je tato veličina až o polovinu vyšší. Vydrží také nějaký ten škrábanec, jeho barva nepodléhá vlivu slunečních paprsků a materiál se teplem nedeformuje. Výborně a hlavně jednoduše se udržuje. Výjimečnost povrchu spočívá ve výrobním postupu. Dekor je napuštěný melaminovou pryskyřicí, nosná vrstva a krycí deska se lisují v jednom pracovním cyklu za vysokého tlaku a vysoké teploty.

Vybere si každý

Zákazníci si u společnosti Hörmann mohou vybrat podle svých představ, k dispozici je velké množství prosklení, kování i dalších motivů, samozřejmostí jsou úpravy podle konkrétních požadavků. Interiérové dveře jsou opatřeny zámky od vyhlášené německé značky Schulte Schlagbaum, vše doplňují kliky rovněž německého výrobce HAFI.

Více informací najdete na www.hormann.cz.

Text: Romana Slaninová

Foto: Hormann

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne