Bílá dodá vzdušnost, dřevo útulnost

Datum: 24.9.2021
obrázek
Sloučit čisté linie bílé a šedé? Poslední trendy toto spojení podporují. Když se navíc jako propojovací prvek přidá dřevěný dekor, vznikne osvěžující interiérová kombinace.

Bílá se šedou jsou zástupci studených barev, které ještě více umocňují umělé materiály, jako jsou fólie, akryláty či laky. Nelze jim však upřít jejich kouzlo, jež spočívá v prosvětlení jakéhokoliv interiéru.

Jak zjemnit jejich pocitový účinek chladu?

Jděte na to přes teplé dřevěné dekory!. „Vnést do bydlení dřevodekor nemusí být finančně ani tak náročné. Kromě přírodních materiálů v podobě bio masivu a lakovaného masivu dvířek T.wood existuje možnost věrných imitací dřevěných dekorů na foliovaných dvířkách T.classic, a to včetně věrných reliéfních 3D variant,“ uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek.

Paleta možností se rozroste

Ať už se u foliovaných dvířek rozhodnete pro lesk či mat, T.classic vám vyjde vstříc. A kdo má chuť kombinovat v interiéru na druhou, může spojit různé materiály, čímž se mu paleta možností rozroste. „Zcela běžně se na jedné sestavě nábytku kombinuje na horních dvířkách exklusivní lak T.lacq ve vysokém lesku či akrylát T.acrylic v bílé a na spodních dvířkách se použije silně mechanicky odolný laminát v dřevodekoru,“ závěrem popisuje praktické řešení Martin Dusík ze společnosti Trachea.

Text: (mr), foto: Trachea

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne