Rekonstruujete koupelnu? Vyhlašujeme konec nevzhledným WC nádržkám

Datum: 14.7.2021
obrázek
Koupelna je místem, které by vám mělo sloužit k relaxaci, pohodovému nastartování i zakončení dne. Proto si design tohoto prostoru zaslouží vaši pozornost stejně jako jiné místnosti v domě či bytě. Není to ale jen o atraktivním vzhledu. Důležitá je funkčnost a praktičnost. Přečtěte si více o tom, jak vám mohou být nápomocné předstěnové instalační systémy.

Vyřešíte díky nim nedostatek místa, zbavíte se těžkopádných umyvadel, nevzhledných spojů a nádržek k záchodu. Předstěnové instalační systémy vám jednoduše pomohou vykouzlit z koupelny moderní místnost bez rušivých elementů. Systémy využijete v případě, že se chystáte na montáž závěsné sanitární techniky jako je závěsná toaleta, bidet nebo umyvadlo. Jejich výhodou je nejen snadná údržba, ale především to, že si můžete sami vybrat přesnou výšku, do které WC či umyvadlo nainstalujete. To ocení nejen handicapovaní lidé, ale i ti vysocí nebo naopak malí.

Tip:

Pokud bojujete s nedostatkem prostoru, nezapomeňte také na podumyvadlové skříňky. Získáte díky nim praktické zásuvky a další úložný prostor navíc.

Instalační systémy využijete při stavbě i menší renovaci

Před výběrem samotného klozetu se musíte rozhodnout, zda budete bourat a budovat nové příčky, nebo potřebujete jen drobnější renovaci. Instalační systém Uniset značky Grohe nemá samostatný rám a je určený před pevné stěny nebo kovové příčky vyvedené ke stropu. Pracuje s technologií GROHE EcoJoy®, která snižuje spotřebu vody až o 50 % a šetří tak životní prostředí i vaši peněženku.

Stejnou technologii využívá i systém Grohe Rapid SL, který bude ideální v případě, že nemáte v plánu větší stavební úpravy. Součástí je pevná ocelová konstrukce s certifikovanou nosností až 400 kilogramů u toalet a 150 kilogramů u umyvadel. Klozet pak snadno zakryjete sádrokartonovou deskou a docílíte perfektního vzhledu.

Nenechávejte nic náhodě

Propojení kvality a designu je v dnešní době standardem každé moderní domácnosti. Nezůstávejte pozadu. V případě předstěnových instalačních systémů se obraťte na odborníky, kteří vám pomohou nejen s výběrem, ale i následnou montáží. Mezi přední prodejce na českém trhu patří například firma Sanitino.cz.

Text: Sanitino

Foto: Sanitino

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne