Černá? Černá! Sametová…

Datum: 12.4.2021
obrázek
Jestli něco patří k výrazným prvkům soudobých interiérů, jsou to maty – a není divu! Ty nejsoučasnější se totiž pyšní jedinečnou hloubkou i sametovým povrchem, který zcela eliminuje odrazové světelné efekty i nechtěné otisky prstů, a to i v případě tmavých dekorů!

Ideálním příkladem, proč se v žádném případě není potřeba bát praktičnosti černého hlubokého matu, je nanolaminát SOFTIXX. „Povrch SOFTIXXu je díky unikátní technologii výroby opatřen nanovrstvou díky níž bez problémů odolává otiskům prstů, ale také je bez pórů, a tedy na pohled i dotek až hedvábně měkký,“ uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů, a pokračuje: „Přesto je SOFTIXX králem mezi odolnými povrchy. Pyšní se totiž také podkladem z HPL laminátu, který ve spojení s nanočásticemi dodává své ploše odolnost vůči poškrábání, mechanickému poškození i silným nárazům.“

 

Skvělou volbou je proto na designový i funkční nábytek nebo obkladové plochy, ale snese i zatížení jako kuchyňská či stolová deska. Díky SOFTIXXu a jeho vlastnostem se tak ještě násobí estetický i užitný účinek matu v interiéru.

Ptáte se tedy, jestli černá? Říkáme s jistotou: Černá! A sametová…

Text: (mr)

Foto: Trachea

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne