Sony představuje nejmenší a nejlehčí 4K videokameru na světě

Datum: 8.1.2021
obrázek
Nasnímejte 4K videa videokamerou, na jejíž ovládání díky malému tělu postačuje jedna ruka. CMOS snímač 1,0“ Exmor R™ se zadním podsvícením vytváří záznamy ve 4K kvalitě, a to dokonce i při slabém osvětlení.

Nový obrazový procesor BIONZ X

Širokoúhlý objektiv 29 mm ZEISS Vario-Sonnar T* s 12x optickým zoomem a optickou stabilizací Optical SteadyShot. Stylové ovládání manuálním prstencem, otočným ovladačem a vestavěnými ND filtry. Technologie NFC pro připojení jedním dotykem, technologie Wi-Fi pro přenos obrazu a dálkové ovládání prostřednictvím smartphonu.

Nejnovější videokamera Handycam® AX100E přinášející záznamy ve 4K kvalitě je ideální v kombinaci s televizorem 4K BRAVIA TV s největším možným rozlišením je až o 75 % menší a přibližně o 66 % lehčí než model FDR-AX1E, a proto je i snímání touto videokamerou neuvěřitelně pohodlné. Na její ovládání vám totiž postačí jedna ruka. Na první pohled malé tělo je dostatečně velké na to, aby se do něj vešly ty nejlepší technologie od Sony.

Tento model je první 4K videokamerou Handycam®, která disponuje velkým CMOS snímačem 1,0“ Exmor R™ se zadním podsvícením.

Bezdrátové propojení s telefonem, tabletem nebo PC

Vestavěné rozhraní Wi-Fi a technologie NFC vám jediným dotykem umožní bezdrátově přenést videa a fotografie z videokamery Handycam® do vašeho smartphonu nebo tabletu. Stačí, když si do svého zařízení s operačním systémem iOS nebo Android zdarma stáhnete aplikaci PlayMemories.

Text: (pr)

Foto: Sony

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne