Brána do říše snů

Datum: 11.12.2009
obrázek
Je to neuvěřitelné, ale více než čtvrtinu svého života prospíme nebo věnujeme relaxaci vleže! A to je pořádný důvod k tomu, abychom pro to zvolili odpovídající prostředí i lůžko. Praxe nás už naučila, že se při jeho pořizování nevyplatí přehnaně šetřit. Ale nelekejte se - ani opravdová kvalita už není nedostupná!

Jednolůžka i dvoulůžka z produkce družstva Dřevotvar Jablonné nad Orlicí odpovídají současným nábytkovým trendům i ergonomickým požadavkům - například celková výška „lehu“ (včetně matrace) se pohybuje od 49 do 56 centimetrů (to ocení především vysocí lidé a senioři, kterým se z lůžka lépe vstává).

K pevnému dřevěnému rámu, zhotovenému v kombinaci masivního buku (nohy) a materiálu dýhovaného bukem o síle 25 mm (boky a čela lůžek) a ošetřeného vysoce odolným polyuretanovým lakem, si zákazník může vybrat ze tří druhů roštů – lamelový polohovací, lamelový pevný a laťkový. Nabídka matrací je ještě bohatší – jsou v ní sendviče PUR pěna/damašek, Coolflex/PES rouno, Coolflex/prošitý úplet, zónovaný latex/zónovaný úplet atd.

A jaké jsou ceny? Jednolůžko stojí 6 964 Kč (cena rámu bez roštu a matrace), dvojlůžko 12 597 Kč - vybrat si přitom můžete ze čtyř odstínů moření dřeva – světle hnědé, tmavohnědé, třešeň a calvados.

K lůžkům si lze pořídit také zásuvky pod lůžka, noční stolky, komody nebo šatníky zhotovené ze stejného materiálu v totožném odstínu.

Více informací, včetně ceníku jednotlivých prvků, najdete na www.drevotvar.cz.

Text: (uh)

 

 

 

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne