Který bude ten pravý?

Datum: 4.12.2020
obrázek
Chcete si splnit sen o stylovém interiéru a ptáte se, co může změnit nebo originálně došperkovat jeho celkové vyznění? Prozradíme vám, že s tím pomůže i pár metrů čtverečních grafického motivu! Řešení totiž přináší moderní technologie digitálního potisku T.overface, která umí do neotřelého kabátku zahalit nejen nábytkové plochy, ale také stěny!

A který bude ten pravý pro vás?

„Velmi trendy možností je moderní aplikace digitálního tisku na nábytkové i jiné plochy transparentním, tedy průhledným lakem. Aby potom byl výsledek co nejpůsobivější, je ideální pod něj zvolit kontrastní matný materiál. Pak už zbývá jen přidat vhodný motiv a efektní design, který v interiéru zaujme na první pohled, je zaručeným výsledkem,“ uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů.

A že se fantazii opravdu meze nekladou, zjistíte také v případě použití tisku na dekorativním obkladu T.board, se kterým je vždy dodáván. „T.board je tenká, lehká obkladová deska, která je skvělou volbou například pro prostor mezi kuchyňskou linkou a skříňkami,“ vysvětluje Martin Dusík z Trachey a dodává: „Jaký motiv si pro váš interiér vyberete, je potom už jen zcela na vašich představách, grafických motivů je totiž ve fotobankách na výběr celá řada a najdete mezi nimi i ty, které splňují nejaktuálnější trend květinových motivů, včetně velkoformátových.“ 

Navíc rozhodně nemusíte mít obavy, že by motivy časem vybledly nebo se zničily jako v případě jiných podobných dekorativních prvků, T.overface se vyznačuje stálobarevností a mechanickou odolností.

Více najdete na www.trachea.cz

Text: Aneta Filipová

Foto: Trachea

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne