Soutěž o dveře Magnum

Datum: 2.12.2020
obrázek
V říjnovém vydání Bydlení mezi panely jsme spustili soutěž se společností HT dveře o bezpečnostní dveře Magnum a prodlužujeme ji až do 30. ledna 2021!! Posílejte nám fotky svých starých dveří, které byste chtěli vyměnit.

Fotky zasílejte na email soutez@panelplus.cz.

Jeden z vás získá bezpečnostní dveře Magnum v hodnotě 25 990 Kč!Dveře Magnum

Jsou velmi snadné na otevírání, manipulaci i údržbu. Tyto dveře jsou vhodné jak do panelových, tak cihlových bytů. Dvojité těsnění zabezpečuje výborné protihlukové a tepelně-izolační vlastnosti. Instalace dveří včetně výměny zárubně je rychlá a zabere jen několik hodin. Součástí dveří Magnum je centrální rozvorový zámek, přídavný zámek, dřevohliníkový práh, protipožární páska i protipožární kukátko. U všech barev dveří je jako povrch použitá vysoce kvalitní za horka natavená PVC folie, jejíž povrch je vysoce odolný proti poškození a zároveň se velice lehce udržuje.

 

Splňují bezpečnostní třídu 3

Bezpečnostní dveře certifikované dle normy EN 1627:2011 zajistí vašemu bytu optimální ochranu před nezvanými návštěvníky.

Zajišťují protihlukovou izolaci 44 dB

Dvojité těsnění a patentovaná konstrukce dveřního křídla s použitými materiály tlumícími zvuk snižuje hluk pronikající z vnější strany dveří o 44 dB. Zvuky o nižší hlasitosti (většina běžných činností) k vám domů neproniknou vůbec. Díky jejich protihlukovým vlastnostem si je oblíbili také majitelé domácích mazlíčků, především psů.

Splňují nejpřísnější protipožární požadavky
třídy EI 30

Dveře splňují ty nejpřísnější protipožární požadavky a jsou zařazeny do protipožární třídy EI 30. To znamená, že dokáží zadržet požár mimo váš byt po dobu 30 minut.

Text a foto: HT dveře

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne