Hromadná výměna dveří v paneláku? Úspora času i starostí

Datum: 30.11.2020
obrázek
Doma se všichni chceme cítit především bezpečně. Jedinou překážkou, která ale stojí mezi námi, potažmo našimi cennostmi a zloději jsou dveře. Zatímco klasické dveře nepředstavují pro zkušené zloděje žádný problém, kvalitní a dobře vypadající bezpečnostní dveře je velmi rychle odradí od jakéhokoliv pokusu o jejich překonání.

Není to ale o poslání nezvaných návštěvníků k sousedům s lehce překonatelnými dveřmi. V případě, že se domluvíte s dalšími nájemníky a vyměníte dveře za bezpečnostní v celém domě, získáte kromě bezpečí a klidu i další výhody.

Bezpečnostní dveře ochrání před zloději,
požárem i hlukem

Kvalitní vchodové dveře s bezpečnostní třídou 3 vám nedopřejí jen potřebné soukromí, ale také vás ochrání před nezvanými návštěvníky, vtíravými sousedy a zloději. Skládají se totiž z ocelové konstrukce, kterou díky jistícím bodům, umístěným po stranách rámu, ze zárubní nikdo hrubou silou nevysadí.

Pokud na chodbě panelového domu vypukne požár, dveře vás po dobu 30 minut ochrání před kouřem a zplodinami. To vše díky protipožární odolnosti, která je ve většině bytových domů vyžadována zákonem.

Další výhodou je ochrana proti hluku. Představte si, že všichni nájemníci vymění dveře a zárubně v paneláku. Už žádné hlasité kroky na chodbě, štěkot psa, bouchání dveřmi nebo nechtěné vyslechnutí hádek přicházejících od sousedů.

Domluvte se a ušetřete

Hromadná výměna bezpečnostních dveří do bytu nepřináší jen praktické a rychlé řešení modernizace a zabezpečení bytových jednotek. Představuje především úsporu peněz. S realizací výměny v celém domě je samozřejmě spojena výhodnější nabídka.

Výměna také proběhne v kratším čase u všech nájemníků, takže nebude důvod, aby si někdo stěžoval na chvilkový hluk. Jakmile budou práce hotové, nastane období klidu bez dalších stavebních úprav.

Nehrozí ani hádky ohledně dekoru vchodových dveří do bytu. V nabídce je velké množství barev, ze kterých si vybere každý. Pokud si přejete jednotný vzhled domu, můžete třeba pomocí hlasování vybrat jen jeden dekor.

Vyberte ověřeného dodavatele

Ať už budete mít tolik názorů, jako sousedů, je potřeba si stanovit priority. Nezaměřujte se jen na cenu, ale soustřeďte se také na kvalitu dodávaných dveří. Ideálně zvolte odborníky, kteří za sebou mají již stovky až tisíce realizací.

Prověřenou volbou je česká firma HT dveře, která má více než 100 poboček po celé republice. Zaručí vám kvalitní produkt, odbornou výměnu, odvoz odpadu i následný úklid.

Text a foto: HT dveře

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne