Jedno povolání prostě k rekonstrukci koupelny patří

Datum: 6.11.2020
obrázek
Většina z nás si netroufne na rekonstrukci koupelny nebo na rozvod topení. Mohlo by se také stát, že bychom nadělali více škody než užitku. Nejenže bychom neušetřili peníze, ale výsledek by mohl být opravdu žalostný. Proto je lepší zavolat si odborníka na slovo vzatého.

Tím profesionálem není nikdo jiný než instalatér. Šikovný řemeslník dokáže nejen svou práci vykonat, ale také poradit s tím jak nejlépe a nejšetrněji rekonstrukci provést. Mezi základní práce patří samotná instalace rozvodů vodovodního potrubí a práce spojené s odvodem odpadních vod. Pak je třeba nainstalovat jednotlivé spotřebiče a vybavení koupelny. Nainstalování pračky, napojení umyvadla, sprchy, vany, nebo instalace WC. Složitější práce může nastat, když přijde na řadu výměna bojleru (starého za nový). Bojler musí být odborně upevněný na zeď, pokud se jedná o svislou instalaci. V případě, že jde o vodorovnou instalaci, je důležité vybrat vhodné místo, aby vám bojler nepřekážel anebo nebyl snadno dostupný pro děti. To by nemuselo dobře dopadnout.

 

Instalatéři se často specializují na konkrétní činnosti podle zaměření. Dělí se na klasické vodoinstalatéry, dále na topenáře, kteří se starají o rozvod topení a montáž radiátorů. Plynové rozvody pak realizují tzv. plynaři. Ideální instalatér zvládne všechny činnosti, nebo má ve svém týmu kolegu s danou specializací.

Mezi nejčastější problémy v domácnosti patří ucpaný odpad (v kuchyni, v koupelně nebo na WC). Vyčistit odpad můžete sami, a to buď mechanicky zvonem, nebo chemicky pomocí různých přípravků. Občas však nezabere ani jedna metoda a tak si na čištění odpadů zavoláte profesionála.

Máme pro vás tip! Zadejte si do vyhledávání na internetu slovo instalatér a příslušné město, kde ho potřebujete sehnat, a zaměřte se na výsledky organického vyhledávání, protože placené reklamy v popředí nemusí být úplně ideální volbou.

Například Instalatér Praha a pak už je výběr na vás.

Text a foto: (pr)

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne