Koupelna s vůní sena a lučních květů…

Datum: 2.11.2020
obrázek
Čerstvě posečené louky tyrolských Alp, radost z pocitu být blíž přírodě a inspirace trendem oblíbených umyvadlových desek… To vše smíchejte a získáte první koupelnový nábytek, který ucítíte nosem i na dotek!

Jak je to možné?

Díky zcela originální řadě Module s povrchem z opravdové slisované přírodniny se skutečnou vůní – s povrchem Organic!

„Při navrhování novinkové řady MODULE jsme vycházeli ze zásadních současných interiérových trendů, jako je oblíbenost minimalistických umyvadlových desek, ale například také udržitelnost materiálů,“ vysvětluje záměr Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, a pokračuje: „Také proto je jedním z dostupných dekorů řady Module organický povrch, s nímž vás čekají zážitky pro téměř všechny smysly – jeho jedinečnost totiž spočívá především v tom, že jde o skutečné květy z posečené alpské louky nalisované na voděodolném HPL laminátu. Povrch je zalakovaný pouze tenkou vrstvou laku, a tak zůstává zachovaná jak vůně, tak nerovná struktura slisované přírodniny pro realistický zážitek z doteku vaší dlaně s přírodou.“

 

Dekor Organic najdete na čele a bocích umyvadlové a doplňkové skříně, zatímco vrchní plátek je vždy v bílém laku. To jednak pomáhá nábytek chránit proti působení vody, a zároveň ještě více evokuje, že jde o vzdušně působící alternativu k trendy minimalistickým umyvadlovým deskám. Toto vše jsou důvody, proč tomuto dekoru prominete i jeho vyšší cenu, a tak už nezbývá nic jiného, než si přivonět k prvnímu koupelnovému nábytku s vůní sena a lučních květů!

Text: (mr)

Foto: Dřevojas

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne