Vstupte do říše za zrcadlem

Datum: 9.10.2020
obrázek
Nemusíte být zrovna Alenka z říše divů, abyste mohli cestovat do jiných světů. Díky dveřím MASTER DOOR můžete udělat tajemnou říši za zrcadlem třeba ze svojí ložnice.

Obvodový rámeček z hliníkového profilu, který tvoří nosnou konstrukci dveřního křídla, lze doplnit opláštěním z mnoha materiálů. A nyní to může být i zrcadlo! Dveře tak povýší ze své tradiční funkce pro oddělení místností na praktický a designový prvek.

 

„Majitelé malých bytů velmi často řeší, jak je zařídit účelně a efektivně, aby měli dostatek úložných prostorů, a přitom místnosti co nejméně zmenšili. Díky dveřím MASTER DOOR se zrcadlem nemusí přemýšlet, kam umístit velké zrcadlo. Mohou ho mít rovnou na dveřích. Nejenže tím ušetří místo, zároveň dodají malému prostoru více světla a opticky ho zvětší. K opláštění dveřního křídla se používá běžné zrcadlo, pouze se na jeho zadní stranu nalaminuje bezpečnostní fólie. Pokud by tedy došlo k jeho poškození, střepy se nevysypou a zůstanou uchycené na fólii,“ vysvětluje Petr Paksi, ředitel společnosti JAP FUTURE, českého výrobce designových dveřních systémů. Vydejte se zrcadlem do tajemné říše vašeho domova a třeba potkáte i kočku Šklíbu.

Text: (mr)

Foto: JAP

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne