Když se leskne prach

Datum: 23.9.2020
obrázek
Moderní alternativa skla s elegantní zkosenou fazetou a téměř stoprocentním leskem. Také jste milovníky interiérů vytvářejících pocit luxusu a výjimečnosti?

Pak se při jejich zařizování nezapomeňte porozhlédnout po těch nejsoučasnějších lesklých materiálech, jako je například VETRIXX – akrylátový povrch, který díky smísení se skleněným prachem svým vzhledem naprosto věrně imituje sklo a navíc je jeho lesk přímo královský!

Oblíbené řešení v kuchyních

„Vysoký stupeň lesku je spojován nejen s pocitem luxusu, ale také čistoty, a tak není divu, že je hodně oblíbeným řešením právě v kuchyních,“ uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů, a pokračuje: „Navíc díky rovné ploše a designovému vzhledu podtrženému elegantní hranou s fazetou je VETRIXX ideální volbou jak pro čelní nábytkové plochy, tak pro kuchyňský obklad, takže lze vše stylově sladit.“ Přitom se nemusíte bát, že by VETRIXX nevydržel náročné prostředí kuchyně – pyšní se totiž vlastnostmi jako snadná údržba, hygieničnost nebo odolnost vůči škrábancům, a díky hranám olepeným kvalitní PUR technologií i vůči vlhku a teplu až do 90 °C.

Pak už jen zbývá vybrat, které z dostupných provedení v bílé, černé, oříškové nebo královské šedé bude lesku skleněného prachu slušet nejvíc!

Text: (mr)

Foto: Trachea

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne