Dneska máme nanohrátky!

Datum: 24.8.2020
obrázek
Počmárané zdi v dětském pokoji – už zase? Tentokrát rodičům nemusí vstávat vlasy hrůzou na hlavě. Malování na stěny je totiž povoleno! Jak je to možné?

Díky obkladu v podobě nanolaminátu SOFTIXX s téměř až nadpozemskými vlastnostmi! „SOFTIXX se díky unikátní technologii výroby vyznačuje povrchem tvořeným nanočásticemi, které vytváří na jeho ploše zcela jednolitý povrch. Díky němu může posloužit jako malířské plátno našich ratolestí, aniž by došlo jakýmkoli způsobem k jeho poškození. Nanočástice totiž zajišťují, aby se tuha nebo barvivo nedostalo do hloubky materiálu. Pomalování tužkou nebo fixou tak lze bez problému odstranit nanohoubičkou a začít zase znovu,“ uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů, a pokračuje: „Další předností SOFTIXXu je jeho pevný podklad z HPL laminátu, který v kombinaci s nanočásticemi přináší ještě více užitných vlastností, které jsou pro dětský pokoj k nezaplacení, a to odolnost vůči vodě, silným nárazům do plochy i otiskům prstů.“

 

Ještě to nestačilo? SOFTIXX se hodí nejen jako obklad stěn, ale i na téměř jakýkoli typ nábytku v interiéru, takže je možné vše sladit do nejmenšího detailu, aby mohly začít opravdové nanohrátky!

Text: (mr)

Foto: Trachea

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne