Trilobiti, kam se podíváš!

Datum: 31.7.2020
obrázek
Že jsou zkamenělí trilobiti zapomenutí v prvohorách? Ne, opak je pravdou! Mohou totiž zdobit nejeden dětský pokoj…

„Klasická nábytková dvířka a jiné, i větší nábytkové plochy jako jsou například vestavěné skříně, ty lze jednoduše díky technologii digitálního potisku T.overface oživit. Vybrat si můžete téměř jakoukoliv grafiku, jakýkoli obrázek, který se bude vaší ratolesti líbit, takže proč by to nemohli být právě trilobiti? Když motiv v pokoji navíc zopakujete na různém nábytku, vytvoříte trendy vědecké pracoviště v jednotném stylu, kde se bude vědcům dobře bádat i usínat,“ říká Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek.

 

Potisk T.overface s motivem Fossils navíc určitě neocení jen malí paleontologové, ale i jejich rodiče. Nejen, že potisk nábytek oživí a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu, ale odolá i zubu času téměř stejně jako samotné zkameněliny. Na rozdíl od plakátů, samolepek a jiných typických dekorací se totiž nesloupne, neodře a jinak neopotřebí. „T.overface se vyznačuje nejen vysokou odolností vůči UV záření, díky čemuž budou barvy i po letech používání stále živé, ale navíc je opatřen povrchovým lakem, který chrání motivy před poškozením,“ vysvětluje Martin Dusík.

Touží tedy váš malý paleontolog po pokoji pod heslem „trilobiti, kam se podíváš“? S technologií digitálního potisku T.overface mu jeho přání můžete snadno splnit.

Text: (mr)

Foto: Trachea

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne