PANEL PLUS speciál právě v prodeji

Datum: 23.11.2009
obrázek
Přišel podzim a s ním další vydání časopisu PANEL PLUS SPECIÁL. Stejně jako v předchozích letech má podzimní speciál ambice přinést vám něco nového, originálního, co se v běžných číslech neobjevuje. Jaké jsou nové trendy bydlení, co nového se objevilo na trhu, jak si poradit s malým prostorem koupelny, jak nejlépe zařídit novou kuchyň? To je jenom část otázek, na které naleznete odpovědi.

Od jarního vydání našeho speciálu jsme shromažďovali informace, půdorysy a ukázky realizací, vztahující se k modernizacím nejen bytů, ale i panelových domů. Tak třeba koupelny. Pod titulkem Otázka správné volby najdete příklad zajímavé rekonstrukce koupelny, kterou realizovala společnost Nabastav. Jak nejlépe zařídit byt pro čtyřčlennou rodinu, to byl úkol pro naši spolupracovnici Kateřinu Mlejnkovou, která připravila několik variant řešení daného prostoru.
V článku Patent na statické zajištění paneláků se seznámíte s unikátním řešením regenerace panelových domů. Přiblížíme vám také mladé designery, kteří se přihlásili do soutěže Národní cena za studentský design, seznámíte se s čistými liniemi nové kolekce židlí ze společnosti Ton. Nezapomněli jsme ani na to, že zanedlouho nastane čas Vánoc a v rubrice Flora vám představujeme echmeu, která nezapře svůj exotický původ, ale je nenáročná a bude jí dobře v květináči na okenním parapetu vašeho bytu.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne