O prostorné lodžii už nemusíte jen snít

Datum: 1.6.2020
obrázek
Můžete ji mít a nemusíte se stěhovat. Je to relativně jednoduché. Dodatečně instalovaná předsazená prefabrikovaná železobetonová lodžie vytvoří zcela nový prostor, který jednoznačně zvýší kvalitu bydlení.

Prefabrikovanou konstrukci tvoří vodorovný podlahový panel, stěnové panely a zábradlí. Tvar lodžie je možné zvolit. Buď rovný, nebo se zkosenými rohy. Barev je k dispozici mnohem víc. Rovněž jsou k dispozici různá zábradlí. Betonová plná, kovová se skleněnou výplní, nebo výplní tyčovou či deskovou, anebo jejich kombinace.

Vypadá to jednoduše, ale přece jen je to zásah do konstrukce domu. Proto je nutné vybrat firmu, která má dostatek odborných zkušeností, chytré projektanty a pečlivé řemeslníky. Firmu, která navrhne nejvhodnější řešení, zajistí projektovou dokumentaci, vyřídí stavební povolení a nové lodžie nainstaluje.

Předsazené lodžie se zakládají třemi způsoby:

  • na vlastní, samostatný základ - založení do země
  • opřením o stávající základ budovy - založení nad zemí
  • zavěšením nové konstrukce na budovu - založení nad zemí

V případech, kdy je založení realizováno nad zemí, není nutná překládka inženýrských sítí kolem objektu (vodovod, kanalizace, plyn atd.), ani odkupování pozemku.

Neratovická společnost Kasten se na stavebním trhu pohybuje již víc než 25 let. Patří k nejstabilnějším a nejspolehlivějším stavebním společnostem ve Středočeském kraji. Zakládá si na profesionálně odvedené práci a pečlivém provedení všech detailů. Ve společnosti Kasten říkají o své práci. „Za skvělou stavbou pečlivá firma“. Jejich zákazníci to potvrzují.

Text: Václav Chaloupecký

Foto: Kasten


Kontakty

KASTEN spol. s r.o., Větrná 145, 277 11 Neratovice – Byškovice
tel: +420 318 647 150; +420 318 647 152; e-mail: info@kasten.cz; www.kasten.cz

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne