Hoďte to za hlavu!

Datum: 11.5.2020
obrázek
Moderní alternativa skla s ideálně rovnou plochou, elegantní fazetou a nevídanými praktickými vlastnostmi… jste připraveni mít čelo postele hodné třetího tisíciletí? Jak na to? Jednoduše. Hoďte za hlavu novinkový materiál VETRIXX!

„VETRIXX je akrylát smísený se skleněným prachem a jedním z důvodů, proč je ideální volbou právě pro dekorativní obklady stěn, například za postelí, je jeho designový vzhled. Nejen, že dokonale imituje matné i lesklé sklo, ale především vyniká elegantní zkosenou hranou s fazetou,“ uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů. 

Při použití na takto namáhaném místě navíc oceníte i jeho praktické vlastnosti. „VETRIXX je stálobarevný, takže ani po čase nevybledne, snadno se čistí a navíc se nemusíte obávat mít ho přímo za hlavou, je totiž zdravotně nezávadný,“ říká Martin Dusík a dodává: „V neposlední řadě je jeho výhodou, že se hodí i pro čelní nábytkové plochy, a tak už je jen na vás, budete-li chtít sladit čelo postele s dalším nábytkem v ložnici.“

Tak hoďte za hlavu nejen starosti, ale i šikovného a moderního imitátora skla!

Text: (mr)

Foto: Trachea

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne