Minimalismus prakticky? Tady a teď!

Datum: 18.3.2020
obrázek
Co je hitem současných trendy koupelen? Minimalistická deska s posazeným umyvadlem. Ale co když je potřeba více úložného prostoru a jen samotná deska nestačí? Přidejte pod ní další minimalistický nábytkový solitér – elegantní slim skříňku.

„Řešení umyvadlových desek se stalo hodně oblíbeným, zároveň často přichází požadavky na další úložné prostory, které budou také řešeny minimalisticky. Proto jsme do nové kolekce zařadili zásuvkové skříňky s výškou od 20 do 40 centimetrů a šířkami od 40 do 120 centimetrů,“ popisuje novinku roku 2019 Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, a dodává: „Toto řešení je šikovné i do výklenků, a protože je pro tento případ samozřejmě vše třeba řešit na míru prostoru, dodáváme dle potřeby i zakracovací prvky, které montážník při montáži upraví, a není třeba přemýšlet nad atypickými řešeními, která jsou časově i finančně náročnější.“

Mohou ladit téměř s každou koupelnou

Umyvadlové desky mohou ladit téměř s každou koupelnou, a to nejen díky jednoduchému vzhledu, ale i díky jemným a moderním barevným variacím, ve kterých jsou nabízeny – matná bílá, šedá, beton, ale i na první pohled útulný dřevodekor. Umyvadlové desky jsou k dostání v ceně od 3 790 Kč.

Text: (mr)

Foto: Dřevojas

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne