Čtvrtstoletí materiálových inovací. A jak to bude dál?

Datum: 23.1.2020
obrázek
Skupina Saint-Gobain, lídr v inovacích na poli stavebnictví, v novém roce zhodnotí vývoj stavebních materiálů a jejich aplikací za uplynulé čtvrtstoletí. Nabídne také výhled a trendy ve stavebnictví první poloviny 21. století.

Veškeré novinky společnost představí na již 7. ročníku akce Saint-Gobain FÓRUM. Série odborných seminářů pro architekty a projektanty se letos uskuteční koncem ledna v Praze i v Brně.

Odborné semináře

Odborné semináře jsou určené projektantům, architektům, stavebním firmám, ale také ostatním profesionálům z oboru stavebnictví. V Praze proběhne Fórum 28. ledna, v Brně pak 30. ledna. Tématy přednášek se budou prolínat inovativní materiálová řešení, jejich vývoj v posledních letech, ale také výhledy do budoucna.

Na akci se podílí všech pět divizí Skupiny Saint-Gobain, konkrétně Isover zaměřený na izolace, Rigips se specializací na sádrokartonové desky, Weber s odborností na fasády a dále značky Glassolutions a Climaver.

„Série Saint-Gobain Fórum se stala již součástí kalendářů odborné veřejnosti. Ohlasy po skončení každého ročníku nás vždy přesvědčí o tom, že akce má smysl. Publikum si odnáší informace o aktuálních trendech i překvapivé závěry z výsledků našich průzkumů a příklady z praxe, které jsou nejcennější,“ říká o Saint-Gobain Fóru Jakub Benda, marketingový ředitel Skupiny Saint-Gobain v ČR a na Slovensku.

Témata seminářů

Jednotlivá témata seminářů jsou postavena na mnohaletých výsledcích výzkumné a inovativní činnosti Skupiny Saint-Gobain. Program účastníkům nabídne široký pohled na různé typy konstrukcí a v nich použití inovativních stavebních materiálů. Je rozdělen hned do několika bloků, které se budou věnovat fasádám, využití skla, vysokopevnostním sádrokartonovým konstrukcím, trendům koupelen nebo vegetačním a plochým střechám. Se svým příspěvkem pak letošní Fórum doplní podnikatel a odborník Pavel Podruh, zakladatel projektu Český soběstačný dům.

Akce je zařazena do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT i ČKA.
Účast na seminářích je zpoplatněna částkou 200 Kč.

Detailní informace o celé akci naleznete na www.sgforum.cz.

Text a foto: Saint-Gobain CZ a SK

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne