Štíhlý jako proutek!

Datum: 13.12.2019
obrázek
Trend hubnutí naplno zasáhl interiér a jeho vybavení! Nechte se inspirovat například dokonale štíhlou linií rámečků vypínačů a zásuvek Decente, které se mohou pochlubit „tloušťkou“ pouhé čtyři milimetry.

„Čtyřmilimetrový rámeček domovních vypínačů a zásuvek Decente je neobyčejně tenký. V porovnání s běžnými pohledovými rámečky o síle kolem 10 milimetrů jde o skutečně vyštíhlený model. Nicméně moderní trendy hledají právě subtilnost, a proto je model Decente hodně oblíbený,“ uvádí Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu společnosti OBZOR Zlín, českého výrobce designových vypínačů a zásuvek, a dodává: „Díky své konstrukci je rámeček vypínače Decente navíc mírně odsazený od zdi a tím jeho obdivuhodně tenká linie ještě více vynikne.“

Rámeček štíhlý jako proutek můžete mít v nejrůznějším barevném i materiálovém provedení – lakovaném skle v 18 barevných odstínech, kovu v provedení nerez a hliník, dřevě ve třech dekorech, i v netradičním betonu s charakteristicky porézní strukturou. Vypínače Decente s ultra tenkým rámečkem pořídíte od 364 Kč.

Více na www.domovnivypinace.cz.

Text: (mr)

Foto: Obzor

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne