Nové varné desky Miele s celoplošnou indukcí

Datum: 27.11.2019
obrázek
Nespornou královskou třídou ve varných deskách je celoplošná indukce, protože neexistují žádná omezení svobody při vaření. Až šest hrnců, pánví nebo pekáčů lze umístit kamkoliv na varnou desku a pohybovat s nimi. Na indukci se vaří rychle, spotřebovává málo energie a sklokeramický povrch lze snadno čistit.

To vše spojuje nejlepší modely nové generace varných desek KM 7000 od společnosti Miele.

Kolik hrnců a pánví je zapotřebí, jak velké by měly být a jak nejlépe je uspořádat? Odpovědi na tyto otázky závisí na receptu, počtu hostů a často také na osobních preferencích. Téměř každá situace v kuchyni je odlišná, ale u téměř všech varných desek je třeba dodržet vyhrazené varné zóny. To je úplně jiné, pokud jde o celoplošné indukční varné desky od společnosti Miele: v šířce až 90 cm lze nyní rozložit až šest hrnců nebo pánví po celém povrchu a v případě potřeby s nimi i pohybovat.

Ovládání přihlášené k patentu

S každou další nádobou umístěnou na varné desce se objeví i další číselná řada. Pokud kuchař posune nádobu, číselná řada se i s aktuální úrovní výkonu posune společně s nádobím – tuto inteligentní detekci patentovala společnost Miele. Skutečnost, že se hrnce a pánve mohou pohybovat velmi tiše, je zajištěna funkcí SilentMove, dostupnou u modelů nejvyšší třídy. Zde se potisk nachází na spodní straně, místo obvyklého umístění na vrchní straně. Předpokladem je použití vysoce kvalitní transparentní sklokeramiky, která navíc podporuje minimalistický elegantní vzhled.

Text: (pr)

Foto: Miele

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne