Hotel Aqualand Inn – dovolená na dosah

Datum: 20.11.2019
obrázek
Toužíte po dovolené plné vodních radovánek, sluníčka a rozmanitých výletů a nechce se vám k moři? Nebo toužíte strávit podzimní či vánoční odpočinek v příjemném prostředí? Potom pro vás bude dovolená v hotelu Aqualand Inn na jižní Moravě ideální volbou.

Přímo u novomlýnské přehrady

Hotel Aqualand Inn leží na jižní Moravě, přímo u novomlýnské přehrady a najdete zde vše, co k pořádné dovolené patří. Komfortní ubytování, špičková péče, jedinečný výhled na Pálavu, nekonečné možnosti výletů, a navíc je hotel součástí komplexu Aqualand Moravia. Z postele přímo do aquaparku to tak budete mít jen pár kroků! Návštěvníci hotelu mají možnost v rámci ubytování využít areál Aqualandu Moravia a užít si tak všech 14 bazénů, 20 tobogánů a atrakcí, doprovodný animační program nebo osvěžující drinky na Pool baru.

Komfort a jedinečná péče

Svým návštěvníkům nabízí Aqualand Inn komfort a jedinečnou péči. Na své si zde přijdou nároční klienti, rodiny s dětmi i páry, které touží po relaxu. Ubytování si můžete zvolit z několika kategorií pokojů a apartmánů různých úrovní, a to v několika variantách. Ať už si zvolíte variantu pouze se snídaní nebo variantu se vstupem do aquaparku, vždy budete spokojení. Vyplatí se sledovat webové stránky hotelu www.aqualandinn.cz, kde se pravidelně objevují akce na ubytování, zvýhodněné pobytové balíčky a slevy.

Ideální pro rodiny s dětmi

Ideální pro rodiny s dětmi jsou apartmány. Kapacita luxusních apartmánů je 5 osob s možností zapůjčení dětské postýlky. Každý apartmán má svůj vlastní kuchyňský kout, sociální zařízení, terasu se zahradním nábytkem nebo třeba klimatizaci, která je za horkých letních nocí na jižní Moravě zásadním vybavením pro spokojený spánek. Vydatnou snídani si vychutnáte v Lobby baru nebo na přilehlé terase, ze které je nádherný výhled do okolí na Pálavu a Mušovská jezera a vaše děti zase nadchne dětský koutek. Po snídani pak můžete vyrazit na výlet po jedinečné krajině pálavských vrchů. Ať už si zvolíte cyklovýlet po okolí, vyšlápnete Pálavu nebo navštívíte Mikulov či Lednicko-valtický areál, budete nadšení a plní zážitků. Spoustu zážitků a dobrodružství si určitě užijete i v aquaparku, který nabízí nepřeberné možnosti nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Tak neváhejte a naplánujte si jedinečnou dovolenou na dosah v hotelu Aqualand Inn na jižní Moravě!

Text: Veronika Krná

Foto: Hotel Aquland Inn

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne