Efektně a bez vrtání!

Datum: 30.9.2019
obrázek
Pověsit zde poličku, tam skříňku, tady držák na brýle a zítra klidně zase všechno na jiné místo! Děsíte se při představě všech těch děr ve zdi po vrtání? Nemusíte!

Zařizovací prvky interiéru lze totiž nově na stěnu přidělat i bez šroubů a vrtání, a to díky vychytané konstrukci obkladového systému Efekta.

Jednoduše zaháknout!

„Pro umístění poliček, závěsných skříněk nebo držáků na ramínka či brýle na obklad stěny jsme využili jednoduchého řešení propojovacích hliníkových profilů se standardizovanými otvory, do kterých se tyto funkční prvky jednoduše zaháknou. Jejich uspořádání je tak možné kdykoliv změnit – stačí je opět vyháknout a pověsit na jiné místo,“ vysvětluje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP Future, z jejíž autorské dílny obkladový systém Efekta pochází.

Široké možnosti využití

Systém Efekta nabízí široké možnosti využití, a to jak v soukromých, tak i v komerčních prostorách. Je ideálním řešením pro obklady interiérových stěn, domácích šaten, vybavení prodejen, kanceláří i hotelových pokojů. Obkladový systém Efekta zakoupíte od 5 209 Kč/m2.

Další podrobnosti na www.japcz.cz.

Text: (mr)

Foto: JAP FUTURE

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne