Konferenci poctí svou návštěvou zástupce firmy IFT Rosenheim

Datum: 11.10.2009
obrázek
Seznámení s novinkami a  vývojem v konstrukcích otvorových výplní, stav přípravy normových dokumentů souvisejících se zabudováním oken do stavby a povinné značení CE jsou hlavními tématy letošního IV. ročníku celostátního odborného semináře OTVOROVÉ VÝPLNĚ STAVEBNÍCH KONSTRUKCÍ, který se uskuteční 20.-21. října v Hradci Králové.

 

Výrobci a dodavatelé oken a dveří se mohou osobně setkat s Dipl. Ing. Ulrichem Sieberathem, ředitelem IFT Rosenheim GmbH, největší evropské organizace zabývající se vývojem zkoušením a zpracováním technických norem a předpisů v oblasti otvorových výplní a mohou si vyslechnout jeho přednášku o nových trendech v technologiích výroby.

Největší setkání odborné veřejnosti z oblasti projektování, výroby a montáže oken dveří a vrat i z řad investorských společností, bytových družstev a zadavatelů veřejných zakázek pořádá společnost Stavokonzult za odborné garance Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha s.p.  Účast na loňském ročníku přesáhla 660 osob. Hlavním mediálním partnerem je časopis a portál PANEL PLUS.  Bližší informace o semináři a jeho program jsou uveřejněny na webové stránce www.stavokonzult.cz. Přihlašte se do 14.října emailem na m.chara@panelplus.cz. Počet míst je omezen!!

 

 

 

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne