Kuchyně na plech

Datum: 16.8.2019
obrázek
Plech v kuchyni nemusí být pouze na koláče a buchty. S pomocí dekorativního obkladu T.board a potisku T.overface může dát právě té vaší zcela novou a originální podobu!

„Plech, kovy a metalické dekory jsou v interiérech v kurzu. Jestli však máte strach ze složité manipulace při instalaci nebo z toho, že by se v náročném kuchyňském prostředí špatně udržovaly či mohlo dojít k jejich poškození, tak nemusíte zoufat. Vaši kuchyni můžete obléct do plechového hávu i s pomocí zdařilé imitace v podobě materiálu T.board,“ informuje Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek.

T.board je tvořen lehkou deskou skládající se ze dvou hliníkových vrstev na polyethylenovém jádru a díky své pevnosti i přesné rovinatosti je ideální volbou například pro dekorativní obkladové panely mezi horními a spodními skříňkami kuchyňských linek. Nízká hmotnost T.BOARDu přitom umožňuje snadnou manipulaci i s těmi nejrozměrnějšími deskami, které mohou dosáhnout impozantní velikosti až 3 050x1 500 mm.

„T.board se navíc vyznačuje vynikajícími vlastnostmi pro digitální UV potisk pomocí technologie T.OVERFACE, která vyniká fotorealistickou kvalitou, barevnou stálostí a díky ochranné vrstvě laku také vysokou odolností vůči oděru. Díky tomu dovede snadno nahradit materiály, které se do interiéru hodí, ale špatně se udržují a hůře se s nimi manipuluje, jako je plech v různém provedení, včetně rzi, surové cihly či betonu,“ popisuje Martin Dusík.

Z kuchyně na plech tak nemusíte mít vůbec strach!TRACHEA, a.s.

Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů - dvířek pro nábytkářský průmysl, na trhu se pohybuje již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustředí na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů, více méně zaměřenou na dvířka kuchyňská. Za dobu své existence se společnost vypracovala do špičky výrobců v tomto oboru, nezastupitelný podíl na tom má vysoce moderní výrobní technologie, obsáhlost produktových řad a mnohaleté zkušenosti v tomto oboru. TRACHEA spolupracuje s více jak sty maloodběrateli i prestižními velkoodběrateli, významné partnerství ji pojí s dodavateli špičkových materiálů pro výrobu nábytkových komponent.

Více o společnosti na www.trachea.cz a www.overface.cz.

Text a foto: Trachea, a. s.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne